Martina Pártlová popsala první dny mateřství. Zvládáme to díky tatínkovi, už ho nepustím, chválí partnera

Zpěvačka Martina Pártlová
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2021

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se v polovině června stala poprvé maminkou. Na svět přivedla holčičku, která dostala jméno Stella. Mateřství je pro ni novou zkušeností a zpěvaččin partner Josef Vařeka (28) je od chvíle, kdy dcerka přišla na svět, tatínkem na plný úvazek. "Máme tu péči půl na půl. Vyhrála jsem loterii a už ho nepustím," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Z Martiny Pártlové se v polovině června stala maminka. Nyní už si užívá přítomnost dcerky Stelly, se kterou jí pomáhá partner Josef Vařeka. Ten se otcovské role ani v nejmenším nezalekl a zpěvačce je velkou oporou. V rodičovství se jeden druhému vyrovnávají a péči o dcerku obstarávají oba stejným dílem.

"Zvládáme to díky tatínkovi, protože vstává s námi. Jinak je zatím všechno tak trochu pokus/omyl. S tatínkem jsem věděla, do čeho jdu, přece nebudu kupovat zajíce v pytli. Máme tu péči půl na půl. Vyhrála jsem loterii a už ho nepustím," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Pro holčičku bylo před jejím příchodem na svět vše připravené. Stella jako by věděla, že rodiče přípravu nezanedbali a nyní se jim odvděčuje. Zpěvačku navíc netrápí ani horké počasí - ba naopak si v něm s miminkem libuje.

"Malá je strašně hodná, vlastně jen jí, spí a zatím nic nepotřebuje. Já se přiznám, že jsem radši, že je teplo, než kdyby byla zima. Vůbec netuším, jak bych jí oblékala, takhle mi to absolutně vyhovuje," dodala Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.