Martina Pártlová popsala první dny mateřství. Zvládáme to díky tatínkovi, už ho nepustím, chválí partnera

Nextfoto
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 30. 6. 2021

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se v polovině června stala poprvé maminkou. Na svět přivedla holčičku, která dostala jméno Stella. Mateřství je pro ni novou zkušeností a zpěvaččin partner Josef Vařeka (28) je od chvíle, kdy dcerka přišla na svět, tatínkem na plný úvazek. "Máme tu péči půl na půl. Vyhrála jsem loterii a už ho nepustím," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Z Martiny Pártlové se v polovině června stala maminka. Nyní už si užívá přítomnost dcerky Stelly, se kterou jí pomáhá partner Josef Vařeka. Ten se otcovské role ani v nejmenším nezalekl a zpěvačce je velkou oporou. V rodičovství se jeden druhému vyrovnávají a péči o dcerku obstarávají oba stejným dílem.

"Zvládáme to díky tatínkovi, protože vstává s námi. Jinak je zatím všechno tak trochu pokus/omyl. S tatínkem jsem věděla, do čeho jdu, přece nebudu kupovat zajíce v pytli. Máme tu péči půl na půl. Vyhrála jsem loterii a už ho nepustím," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Před nedávnem vstoupil do manželství a narodila se mu nyní už šestiměsíční dcera Natálka. Zpěvák Bohuš Matuš (47) si splnil to, co si přál dlouhou dobu – stal se manželem a také tatínkem. Ale každá role v životě přináší nejen radost, ale i zodpovědnost a někdy náročné chvíle, se kterými si každý rodič musí poradit. "Jak jsou holky upnuté na tátu, tak moje dcerka vyžaduje hodně pozornosti. Když jsem doma, tak ji často nosím, chce být skoro pořád u mě v náručí," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Pro holčičku bylo před jejím příchodem na svět vše připravené. Stella jako by věděla, že rodiče přípravu nezanedbali a nyní se jim odvděčuje. Zpěvačku navíc netrápí ani horké počasí - ba naopak si v něm s miminkem libuje.

"Malá je strašně hodná, vlastně jen jí, spí a zatím nic nepotřebuje. Já se přiznám, že jsem radši, že je teplo, než kdyby byla zima. Vůbec netuším, jak bych jí oblékala, takhle mi to absolutně vyhovuje," dodala Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu