Myslel jsem si, že zůstanu sám a bez dětí, přiznal Bohuš Matuš. Vylíčil, co prožívá po svatbě a narození dcery

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií a dcerkou Natálkou
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií a dcerkou Natálkou
Foto: Se souhlasem Bohuše Matuše
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 6. 2021

Před nedávnem vstoupil do manželství a narodila se mu nyní už šestiměsíční dcera Natálka. Zpěvák Bohuš Matuš (47) si splnil to, co si přál dlouhou dobu – stal se manželem a také tatínkem. Ale každá role v životě přináší nejen radost, ale i zodpovědnost a někdy náročné chvíle, se kterými si každý rodič musí poradit. "Jak jsou holky upnuté na tátu, tak moje dcerka vyžaduje hodně pozornosti. Když jsem doma, tak ji často nosím, chce být skoro pořád u mě v náručí," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Uplynulo téměř 7 týdnů ode dne, kdy si Bohuš Matuš řekl své »ano« s partnerkou a nyní již manželkou Lucií Palkaninovou (18). Pro oba to byl jeden z nejkrásnějších dnů v životě a před oltářem nechyběly emoce a dojetí. Manželé spolu mají půlroční dceru Natálku, která jejich láskyplné pouto ještě posílila a pár se těší ze společných chvil. Pro zpěváka je to zcela nový pocit a prožívá velké štěstí. I když je to někdy náročné.

"Je to pro mě nový pocit, ale krásný. Vzhledem k tomu, že máme s Lucinkou krásnou dcerušku, tak o to větší. Vždycky jsem si myslel, že zůstanu úplně sám a bezdětný, ale osud přinesl něco jiného a já jsem za to nesmírně vděčný. Nikdy jsem se nechtěl moc vázat, měl jsem to podobně jako Karel Gott, ale on potkal tu pravou a já také. Teď jsem ale smutný, protože manželka leží v nemocnici, měli jsme spolu videohovor. Nicméně je v pohodě a pevně věřím, že to bude dobré," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že být tatínkem má také druhou stránku věci a občas je to pro něj docela zápřah.

"Jak jsou holky upnuté na tátu, tak Natálka vyžaduje moji pozornost. Když jsem doma, tak ji většinou hodně nosím, chce být u mě v náručí. Hrajeme si a musím pořád něco vymýšlet. Pokud jsem třeba vedle v místnosti na počítači, tak si mě vyvolá a křičí, dokud nepřijdu. Mně se to sice líbí, ale nesmí se to přehánět. Aby si nezvykla a nechtěla se pořád nechat nosit. Byla trošku samostatná," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz oblíbený zpěvák, který je hvězdou řady českých muzikálů – zahrál si například v Draculovi, Johance z Arku, Fantomu Opery nebo v Angelice či Plesu upírů.

V současné době vystupuje v hudebním projektu 5 draků v trucku, kde se potkává se svými kolegy z branže. "Jsem za všechno moc rád a také jsem šťastný, jako jsem ještě nikdy nebyl," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.