Martinu Balogovou čeká svatba. Na pódiu ji nečekaně požádal partner o ruku, video zachytilo její reakci. Prozradila termín

Zpěvačka s partnerem v roce 2019
Zpěvačka s partnerem v roce 2019
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2021

Martina Balogová (42) se dočkala okamžiku, který do konce svého života nevymaže ze své hlavy. Po čtyřech letech vztahu ji partner František požádal o ruku. A to na pódiu během jejího vystoupení. Navíc si vybral pro krásnou událost magické datum. Redakci ŽivotvČesku.cz finalistka první řady SuperStar popsala své emoce a prozradila i termín svatby. "Bylo to nečekané a dojalo mě to. Samozřejmě, že jsem kývla," usmívala se talentovaná zpěvačka, která se zasnoubila ve čtvrtek 11. listopadu, tedy v den, který v sobě nesl symbolické dvě jedenáctky.

Martina Balogová před čtyřmi lety poznala osudového muže, se kterým se maximálně doplňuje. A protože v jejich společné domácnosti vše funguje, jak má, František už déle nevyčkával a požádal svou osudovou ženu ve čtvrtek během jejího pražského vystoupení přímo na pódiu o ruku. Interpretka několika známých hitů pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že dojetím jí ukápla i slza, což zachycuje i video. Ale také, že datum to bylo opravdu výjimečné - v ten den totiž slavila své 43. narozeniny.

Zpěvačku o ruku požádal partner sice před pár dny, ale už teď si stanovili období, ve kterém by rádi svůj partnerský vztah povýšili do stavu manželského. "Termín svatby už máme. I když jsme ještě nevybrali konkrétní den, tak bychom se chtěli vzít někdy během jara. Ještě je dost času, teď si užívám zásnub. Přiznám se, že jsem to vůbec nečekala a dojalo mě to. V ten den jsem slavila své narozeniny, o to mě to dostalo více," uvedla Martina Balogová pro ŽivotvČesku.cz, kdy se stane vdanou paní a jak dojemný okamžik, který pro ni hodně znamená, vnímala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.