Reklama:

MasterChef? To je podvod, myslí si o televizní soutěži amatérských kuchařů Kluk v akci Ondřej Slanina

Ondrej Slanina tvrdí o soutěži MasterChef, že jde o podvod.
Ondrej Slanina tvrdí o soutěži MasterChef, že jde o podvod.
Foto: Archiv / TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2020

Více než patnáct let vaří s parťákem Filipem Sajlerem v televizním pořadu Kluci v akci. Má za sebou řadu let praxe coby šéfkuchař. O soutěži MasterChef se ale vyjádřil velmi přísně. Pětatřicetiletý Ondřej Slanina,se na adresu televizní show pro kuchaře amatéry MasterChef vyjádřil jako o podvodu.

Reklama:

Ondřej, který je Klukem v akci 21 let. poskytl rozhovor pro deník Blesk. A v něm ohodnotil konkurenční pořady, které nabízí divákovi zábavu v podobě vaření.

Reklama:

Prostřeno! je okénko do duše české domácnosti, gastronomicky je to peklo, ale ten formát v televizi funguje. Z Peče celá země jsem viděl jen asi dva díly, ale bylo vidět, že to není jednoduché, ti lidé se opravdu snažili, dělali chyby, měli na přípravu reálné časy a koncept se podařil. A MasterChef? Tak to je jeden velký kuchařský podvod," má jasno slavný televizní kuchař.

Zároveň vysvětlil i proč a že rozhodně lidé, kteří v gastroshow vystupují, žádné hvězdy nejsou. „Ti lidé neumí vařit, a když vám tam někdo řekne: Tohle jsem nikdy nedělal, a pak tam je nandané jídlo jako v restauraci, je jasné, že to nemůže být z jeho hlavy. Pak jsem viděl nějaké bývalé účastníky někde vařit a tomu jsem se musel smát. Ano, ti lidé jsou nadšenci do vaření, ale dělat z nich kuchařské hvězdy? Do jednoho jsou pro gastronomický život nepoužitelní," dodal pro Blesk o pořadu MasterChef, který vedou tři jeho kolegové z branže ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: