Mateřství bez retuše a úprav. Čtyřicátnice Alena Šeredová ukázala postavu po třech dětech

Alena ukázala skvostnou postavu.
Alena ukázala skvostnou postavu.
Foto: Archiv Aleny Šredové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2020

Někdejší hvězda přehlídkových mol Alena Šeredová (42) si se svým partnerem Alessandrem Nasim (46) a společnou dcerou Vivienne Charlotte užívají šťastných rodinných momentů. Jsou to téměř tři měsíce, kdy bývalá vicemiss ČR přivedla na svět vytouženou holčičku. Teď se pochlubila dokonalou postavou, kterou jí mnohem mladší ženy mohou jen závidět.

Trojnásobná maminka Alena Šeredová vychovává kromě maličké Vivienne také dva syny - Davida Leeho (10) a Louise Thomase (12), jejichž otcem je slavný fotbalový brankář Gianluigi Buffon (42). Manželství slavnému páru bohužel nevydrželo, Alena prožila velmi těžké období. Ale nehodila lidově řečeno flintu do žita. Znovu se zamilovala a našla muže svých snů...

Alena si zároveň udržuje skvělou postavu a to, že má za sebou tři porody, na ní rozhodně není vidět. Navíc teď odhalila svá pevná stehna, která jsou skutečně ukázkou toho, že když se žena i se třemi dětmi chce udržet ve formě, jde to.

Vždy ale bývalá modelka nebyla nejhubenější. S kily prý dost bojovala - zejména v pubertě. Nakonec ale nad nimi vyzrála. A to nejen díky pravidelné stravě, ale také sportu, který rozhodně k dokonalé postavě patří.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.