Mateřství bez retuše. Během těhotenství přibrala 22 kilo, to je ale minulost. Monika Bagárová ukázala postavu jen v plavkách

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2022

Se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (31) žila tři roky a s koncem loňského roku oznámila rozchod. Zpěvačka Monika Bagárová (27) tak dala zapravdu dlouhodobým spekulacím o nefunkčním vztahu s rodákem z Uzbekistánu, s nímž má dceru Rumiu. Aktuálně neposkytuje rozhovory, redakci ŽivotvČesku.cz zaslala pouze krátké vyjádření ohledně toho, že by snad měla odchod ze vztahu plánovat. Na svém Instagramu se aktuálně pochlubila prvotřídní postavou jen v plavkách a ukázala, že rozhodně má co nabídnout mužům, kteří by splnili vše, po čem zpěvačka touží. Přitom v těhotenství přibrala 22 kilogramů.

"O majetku se napsaly nepravdy, je to jinak. Na otázky ale odpovídat nebudu, je to čistě naše věc," uvedla v SMS zprávě na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz ohledně spekulací, které se po jejím oznámení v souvislosti s rozchodem vyrojily. Na oznámení o krachu partnerského vztahu došlo pár hodin po Štědrém dnu v loňském prosinci.

V současné době MMA zápasník a otec dcery zpěvačky se nachází v ČR a možná si v klidnějším čase po Vánocích dokáže plno věcí s expartnerkou vyříkat bez emocí. Je přesvědčen, že bude dál fungovat jako dobrý otec a vůči Bagárové necítí žádnou zášť. "Na všem jsme domluvení, vyřešíme to i bez novinářů," uvedl zápasník pro ŽivotvČesku.cz na dotaz, jak vidí budoucnost svojí a dvou ženských duší, které k sobě připoutal.

Zpěvačka se aktuálně pochlubila tím, že je maminka na plný úvazek a na smutek z rozchodu nemá čas. Se svou dcerou si vyrazila do vnitřního bazénu a jen v plavkách se pochlubila postavou, která musí v mužích budit touhy a v ženách závist.

Dceru Rumii přivedla Monika Bagárová na svět v loňském roce 27. května. Již dříve přiznala, že během těhotenství přibrala 22 kilogramů. Jenže sportem a vyváženou stravou se poporodních kilogramů rychle zbavila a jak je patrné, teď má postavičku jako ze žurnálu. Bylo by hodně zvláštní, kdyby zpěvačka zůstala s takovou figurou dlouho bez muže, který by stál nejen o ní, ale byl by kamarádem i pro její dceru.

V minisérii Devadesátky má jednu z nejmenších rolí, možná vůbec nejmenší. Přesto na sebe d...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu