Matka 166 cm vysoké nevěsty Natálky Mykytenko se pochlubila postavou v plavkách. Krása se u nás dědí, říká

Alena Mykytenko je matkou Natálky Mykytenko
Alena Mykytenko je matkou Natálky Mykytenko
Foto: Se svolením Aleny Mykytenko
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

Její dcera zazářila v televizní reality a po úpravě poprsí se prosadila na Instagramu, kde dělá reklamu na různé produkty. Alena Mykytenko je na svou dceru Natálku velmi hrdá a nebojí se ukázat postavu. "Chce to ale pohyb a trochu hlídat jídlo," řekla Alena Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je na svou postavu opravdu pyšná.

Jablko nepadlo daleko od stromu. Televizní nevěsta Natálka Mykytenko zdědila půvab po své mamince Aleně. "Jestli trochu krásy podědila po mně, tak mě to velmi těší. Považuji to za kompliment," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Natálčina matka Alena, která se nebojí ukázat postavu v plavkách. Nutno zdůraznit, že se nemá rozhodně za co stydět a zejména muži ocení krásné snímky, které vznikly na řeckém ostrově Rhodos.

"Fotky můžete publikovat, mně to nevadí," smála se paní Alena, když redakce zjišťovala, zda své tělo mučí v posilovně, nebo má krásu prostě v genech. "Je za tím pohyb, chodím na procházky a také to chce se trochu hlídat v jídle," prozradila matka účastnice nedávno odvysíláné reality show recept na ženskou krásu.

Alena Mykytenko snila o tom, že její dcera se prosadí v modelingu. V mládí s ní také objížděla různé soutěže. Natálka vždy patřila mezi nejpůvabnější modelky, v kariéře jí ale bránil malý vzrůst. "Vždy nás limitovala výška, Natálka má jen 166 cm," uvedla starostlivá maminka pro ŽivotvČesku.cz, že s dcerou měla velké plány. I tak je přesvědčená, že Natálka se dokáže v českém společenském prostoru prosadit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.