Natálka Mykytenko prodělala operaci ňader. Jsem na ni pyšná, prosadí se, říká její matka Alena

Alena Mykytenko a Natálka Mykytenko
Alena Mykytenko a Natálka Mykytenko
Foto: Archiv Aleny Mykytenko
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2021

Blondýnka Natálka Mykytenko (23) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta. Nyní si začala podmaňovat český šoubyznys a určitě ji k tomu pomůže i zvětšené poprsí. Plastickou operaci okomentovala i její matka Alena. "Natálka se určitě prosadí, jsem na ni velmi pyšná," řekla paní Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

Televizní manželství s podnikatelem Františkem Gebrem (36), které jí nalinkovali před televizní kamerou experti z řad biologů a psychologů, absolutně nevyšlo. Ale Natálce Mykytenko to vůbec nevadí a plní si sny. Její cíl je jasný. Dívka, která pochází z Ukrajiny, by ráda působila jako terapeutka a hlavně se chce prosadit v českém šoubyznysovém jezírku.

Už od puberty Natálie Mykytenko snila o tom, že si nechá zvětšit poprsí. Její tělo se vyvíjelo a dívka zjistila, že jisté partie nestíhají progres a růst její fyzické stránky.

"Někdy v 17 letech jsem to začala řešit. Já jsem typ ženy, které skáče váha nahoru a dolů. A nahoru a dolů neskákala jen váha. Pak jsem se v 18 letech tak nějak celkově uklidnila, ale růst některých tělesných partií se zastavil. A já zjistila, že prsa nejsou podle mých představ. Takže jsem si řekla, že až na to jednou budu mít finance a budu velká holka, tak si udělám radost. Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí. Kluci mě k tomu nikdy netlačili. A nikdo žádné poznámky neměl. Muži mi naopak vždy říkali, ať na sobě nic neměním a zůstanu sama sebou," přiznala půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Na Natálku je pyšná i její matka Alena. Ta vždy chtěla, aby její dcera zářila v modelingu. "Jenže nás limitovala výška, Natálka má jen 166 cm," uvedla paní Alena Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz. "Jestli trochu krásy podědila po mně, tak mě to velmi těší. Natálka se určitě prosadí, jsem na ni velmi pyšná," dodala Natálčina matka pro ŽivotvČesku.cz.

Hvězda televizní reality show slíbila, že až se tělo po operaci zotaví a prsa se definitivně usadí, tak ukáže fanouškům na svém Instagramu nové fotky. Zatím na to je prý ale ještě není správný čas.

Její dcera zazářila v televizní reality a po úpravě poprsí se prosadila na Instagramu, kde...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu