Matuš Juráček se postaví Gáboru Borárosovi. Zápasník MMA popsal, jak se na Slováka připravil

Matuš Juráček půjde do souboje se slovenským zápasníkem
Matuš Juráček půjde do souboje se slovenským zápasníkem
Foto: Archiv Oktagon

Po čtyřech měsících jde znovu do boje. Gábor Boráros dlouho čekal na oznámení svého soupeře, teď je připraven si jít pro výhru. Je pro něj životně důležité po poslední prohře zvítězit. Ovšem jeho soupeřem na turnaji Oktagon 21 bude sebevědomý a připravený Matúš Juráček. Zadarmo soupeři ze Slovenska rozhodně nic nedá, naopak nepochybuje o tom, že rozhodčí zvedne na konci ruku jemu. "Já jsem oproti němu vyšší a připravoval jsem se stoprocentně na všechny varianty boje," řekl pro ŽivotvČesku.cz český zápasník.

Slovenský zápasník Gábor Boráros se naposledy postavil do Oktagonu 26. září minulého roku. Proti Španělovi Tatovi Primerovi ale neuspěl a podlehl ve druhém kole z důvodu TKO.

Jeho současný soupeř Matúš Juráček se v prosinci vrátil po vleklém zranění kolene ve velkém stylu. Kvalitním výkonem porazil Jana Širokého ve třetím kole pomocí TKO a rozhodně má chuť na vítězství navázat. Pro ŽivotvČesku.cz popsal svou přípravu.

"Myslím si, že silnější nebude, jen vypadá opticky lépe. Já jsem oproti němu zase vyšší a připravoval jsem se stoprocentně. Měl jsem vynikající sparingy s Mírou Brožem, Davidem Hoškem, Davidem Kozmou. Myslím si, že jsem trénoval s nejlepší velterovou a střední váhou v Česku. Navíc mám za sebou vynikající trenéry jako je Ondra Pála, David Vyvážil, Arleta Krausová. Dále jsem se připravoval pod taktovkou mentálního kouče a splnil jsem všechny aspekty po stránce boje. Tedy fyzickou přípravu, silovou, na zaměření v postoji i boje na zemi a teď si to jdu užít," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Matuš Juráček s tím, že souboj to nebude lehký, ale atraktivní.

"Souboj s Gáborem Borárosem vnímám jako otevřený, je to kulaté a může se stát cokoliv. Jsem připravený na všechny varianty boje," dodal pro ŽivotvČesku.cz Matuš Juráček s tím, že o vítězi souboje nepochybuje. "Budu jím já," dodal.

Na 13. listopad byl původně oznámený turnaj Underground v největší pražské aréně v čele se...

Největší tuzemská organizace si na sobotu pro fanoušky připravila dvanáct zápasů. Hlavním souboje galavečera v brněnské Zoner BobyHall areně bude souboj veterána světových asociací Ivana Buchingera s talentovaným Ronaldem Paradeiserem.

Zavřít reklamu