Méně dýchám, méně jím, jsem skromný, říká o krizi porotce show plné kostýmů Jakub Kohák

Porotce Jakub Kohák
Porotce Jakub Kohák
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2021

Režisér, bavič a v neposlední řadě také porotce Jakub Kohák (46) se specifickým humorem popsal, jak prožívá koronavirovou krizi. "Méně dýchám, méně jím, méně piji," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který je rád, že populární show na nejsledovanější tuzemské komerční stanici se vrací k divákům.

Do poroty show Tvoje tvář má známý hlas se vrací skvělý bavič a člověk, kterému snad nikdy nedojde humor, Jakub Kohák. Ten bude desítku účinkujících hodnotit spolu s Evou Burešovou (27) a Markem Lamborou (25).

Jakub Kohák je hlavně rád, že může být aktivní a zase pobavit publikum. Večírky, koncerty, sportovní i společenské akce mu prostě chybí. Jako extrovert trpí tím, že kvůli boji s koronavirem je omezeno setkání lidí.

"Já se těším na své nové kolegy, na krásné výkony, na atmosféru, na tvůrčí činnost, ale hlavně se těším na možnost, že můžeme zase rozveselit naše diváky," řekl pro ŽivotvČesku.cz o nedělním večeru, kdy bude hodnotit pěvecké i herecké výkony Petra Rychlého, Ivy Pazderkové, Davida Gránského, Marty Jandové, Hany Holišové, Bereniky Kohoutové, Romana Vojtka, Vojty Drahokoupila, Alberta Černého a Jitky Boho.

Jakub Kohák si uvědomuje, že krize trvá už více než rok a na velkou část společnosti dolehly i ekonomické problémy. Je rád, že nepatří do nejohroženější skupiny, ale přiznal, že i on přemýšlel, že bude třeba se uskromnit.

"Práce je samozřejmě méně, ale já se uskromnil. Méně chodím, méně dýchám, méně jím, méně piji. A třeba restaurace? Tam nechodím vůbec," dodal věčně dobře naladěný muž pro ŽivotvČesku.cz.

Šampionská řada hudební show plné kostýmů má za sebou napínavé finále. Porota rozhodla, že...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu