Mia z Rychle a zběsile ukázala skvostnou postavu v plavkách. Mám ráda, když mě po cvičení bolí tělo, říká Jordana Brewsterová

Jordana Brewsterová
Jordana Brewsterová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2022

Bylo jí teprve něco přes 20 let, když se roku 2001 proslavila ve filmu Rychle a zběsile. Dnes je herečka Jordana Brewsterová (42) čtyřicátnicí. Jakkoliv se to může zdát neuvěřitelné, za ta léta od svého průlomu se téměř nezměnila. Nyní v plavkách ukázala perfektní postavu. Jak řekla magazínu Men's Journal, tvrdě na ní dře.

Filmy Rychle a zběsile jsou již fenoménem, na který fanoušci nedají dopustit. Zásluhu na tom má i Jordana Brewsterová, představitelka Mii Torettové, do které se zamiloval Paul Walker coby Brian O'Conner. Ta zpočátku působila jen jako něžná tvářička, později ale začala i její postava výrazně míchat dějem.

Jordana Brewsterová ve filmové sérii o rychlých autech začínala jako mladičká dvacátnice a dodnes je jednou z jejích hlavních tváří. Jako jedna z mála protagonistů se ale téměř nezměnila a stále se může pyšnit pletí téměř bez vrásek a také dokonalou postavou, kterou nyní na dovolené v Santa Monice ukázala v bikinách.

"Co se týká cvičení, dá se říct, že jsem velmi staromódní. Mám doma běžecký pás a malou posilovnu, takže ráda vstávám brzy ráno, abych si zacvičila. Šestkrát týdně dělám kardio, ráda posiluji a boxuji. Box je skvělý způsob, jak upustit páru. Navíc mám ráda, když po cvičení cítím svaly a trochu mě bolí tělo," řekla Jordana Brewsterová v rozhovoru pro magazín Men's Journal.

Herečka se věnuje nejen kariéře, ale také svým dvěma dětem. Vybalancovat čas mezi pracovními povinnostmi, rodinou a koníčky může být stresující, na Jordaně Brewsterové přesto není vidět, že by byla kdovíjak unavená, a nedá se říct, že by jí chyběla energie. V tomto ohledu nedá dopustit na meditace.

"Dvakrát denně si dělám čas na speciální meditaci určenou velmi vytíženým lidem. Při té se člověk dvacet minut soustředí na jeden zvuk, meditační hudbu. Pomáhá mi si udržovat vnitřní klid, mít víc trpělivosti s dětmi a lépe se soustředit na práci. V dnešní době jsou lidé nalepení na své telefony a o to hůř se soustředí na okolní svět. Tohle je pro mě tedy nutnost," dodala herečka, jejíž krása po čtyřicítce bere dech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.