Michaela Kuklová se rozešla se snoubencem. Vztah skončil na moje přání, říká herečka

Herečka Michaela Kuklová se rozešla se snoubencem
Herečka Michaela Kuklová se rozešla se snoubencem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 6. 2021

Herečka Michaela Kuklová (53) je znovu nezadaná. Již podruhé se rozešla se svým partnerem a později i snoubencem Josefem Wittnerem (41). O rozpadu vztahu promluvila na sociální síti a uvedla, že romantické pouto bylo ukončeno už před více než měsícem na její přání. "Děkuju Pepimu za krásné společné časy a že vyhověl mé prosbě ještě chvíli pomlčet, a to z důvodu, že jsem měla před operací a potřebovala jsem klid," uvedla Michaela Kuklová k rozchodu.

Michaela Kuklová a Josef Wittner se rozešli. Herečka o rozpadu vztahu promluvila na sociální síti. Pohádková princezna Jasněnka se s bývalým partnerem rozešla už podruhé, poprvé tak učinila loni na jaře, kdy oznámila, že bojuje s rakovinou prsu a s nemocí se chtěla potýkat sama.

"Asi je čas změn a tak se řadím na seznam rozejitých. Vztah skončil před více jak měsícem na moje přání. Rozešli jsme se v míru a vzájemně si přejeme štěstí. Dohodli jsme se, že náš rozchod víc komentovat nebudeme," napsala Michaela Kuklová na Instagram.

Josefa Wittnera si měla herečka dokonce i vzít. "Děkuju Pepimu za krásné společné časy a že vyhověl mé prosbě ještě chvíli pomlčet, a to z důvodu, že jsem měla před operací a potřebovala jsem klid," vysvětlila Michaela Kuklová, proč s oznámením rozchodu dnes již bývalí partneři čekali.

Aktuálně je Michaela Kuklová už po operaci. "Cítím se dobře po všech stránkách a věřím, že se budu hezky hojit na těle i na duši," dodala herečka a aktuálně i malířka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.