Michaela Ochotská zavzpomínala na časy, kdy byla hvězdou televizních obrazovek. Přiblížila, proč práci snů nakonec opustila

Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2022

Na životní etapu, kdy ji znal snad každý člověk v republice, dodnes Michaela Ochotská (37) vzpomíná. "Bylo to krásné období, splnil se mi dětský sen," řekla s nostalgií v hlase redakci ŽivotvČesku.cz. Rozpovídala se i o tom, kdo byl jejím velkým vzorem a co ji vedlo k odchodu z televize.

Rodačka z Bruntálu přišla do Prahy ještě během studií na obchodní akademii. V hlavním městě pak vystudovala vysokou školu a věnovala se modelingu. Vyzkoušela si i krátkou hereckou dráhu, a to v seriálu Pojišťovna štěstí.

V roce 2008 se jí ale změnil svět, když dostala příležitost usednout za zpravodajský pultík v nejsledovanější tuzemské komerční stanici. "Od malička jsem s obdivem sledovala televizní hlasatelky a přála si být jednou jako ony. Později se mi moc líbila Lucie Borhyová, a když přišla nabídka ji ve vysílání nahradit kvůli jejímu odchodu na mateřskou, bylo to úplně nepopsatelné. Splnil se mi dětský sen," popsala pro ŽivotvČesku.cz bývalá moderátorka svůj nástup před kamery.

Na pozici zprávařky vydržela celých pět let, ale pak si řekla, že je na čase posunout se dál. "Přála jsem si změnit svůj styl života. V práci už toho na mě bylo moc, tak jsem se rozhodla odejít a věnovat se dalším věcem," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Michaela Ochotská.

"Dostala jsem nabídky z několika televizí, ale všechny jsem je odmítla. Posunula jsem se v životě už někam jinam a chci být hlavně se synem," dodala pro ŽivotvČesku.cz blondýnka, jež má s exmanželem, tenistou Lukášem Rosolem (36), syna Andrease (7).

Nyní se věnuje převážně práci influencerky na sociální síti Instagram, díky čemuž má více času jak na sebe a přítele, tak právě na milovaného syna.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.