Rozvod Michaely Ochotské měl osobní dohru. Promluvila o těžkém období, kterým si prošla a kvůli němuž rapidně zhubla

Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2022

Pět let mohli diváci Michaelu Ochotskou (37) sledovat v hlavním zpravodajském pořadu na jedné z našich komerčních televizí. Plnila titulky časopisů, nechyběla na žádném večírku. Později se rozhodla televizní obrazovku opustit a věnovat se v životě jiným věcem. Zamilovala se, vdala a bývalému tenistovi Lukáši Rosolovi (36) porodila synka Andrease (7). Rodinná idylka ale bohužel nevydržela a následoval rozvod. Pro ŽivotvČesku.cz exmoderátorka popsala, jak moc se na ní podepsal.

Rozvodu Michaely Ochotské a Lukáše Rosola v roce 2017 předcházelo vzájemné obviňování a veřejné praní špinavého prádla. Moderátorka se odstěhovala i se synem k rodičům a na období hádek a tahanic s bývalým partnerem dnes jen nerada vzpomíná.

Vždy štíhlá blondýnka, která se v minulosti živila také modelingem, kvůli tomu dokonce rapidně zhubla. "Byla jsem nezdravě hubená a bylo to způsobeno hlavně stresem, který jsem měla kvůli několik let trvajícímu soudnímu řízení," svěřila se maminka malého Andrease, kterému se naplno věnuje a užívá si čas s ním strávený.

Jelikož se v České republice jen za loňský rok podle statistik ČSÚ rozvedlo 21 107 párů, blonďatá kráska tak rozhodně není jediná, kdo musel nepříjemným věcem spojeným s rozpadem manželství a rodiny čelit. Pro Ochotskou ale vše dobře dopadlo. "Soudy nakonec rozhodly v můj prospěch, více konkrétní ale být nechci," uvedla pro ŽivotvČesku.cz bývalá moderátorka, které se rozsudkem očividně ulevilo.

Konečně si tak může se synem užívat bezstarostných dnů. "Jsme hodně aktivní, jezdíme spolu na kole, kolečkových bruslích, v zimě lyžujeme," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Michaela Ochotská, jež má lásku ke sportu v krvi. Dříve totiž závodně tancovala a bez pohybu nevydrží.

Půvabná blondýnka také prozradila, že návrat na televizní obrazovky nechystá a živí se hlavně jako influencerka na sociálních sítích. Nejdůležitější je pro ni teď dostatek času na jediného potomka. Bývalá moderátorka už nějaký čas není sama a má po boku nového partnera.

Bývalý manžel Lukáš Rosol už se stihl znovu oženit a se svou třetí ženou, bývalou tenistkou Denisou (28), plánují v blízké době založit rodinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.