Michal Jančařík slaví 46. narozeniny. Promluvil o svém zdravotním stavu a jaký dárek dostal

Moderátor Michal Jančařík
Moderátor Michal Jančařík
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2021

Charismatický moderátor Michal Jančařík je zase o rok starší. V sobotu oslavil své 46. narozeniny. S rodinou si podle svých slov vyrazil na příjemný oběd, který si užil. "Bylo to moc fajn," řekl pro ŽivotvČesku.cz respektovaný »spíkr« s tím, že jeho zdravotní stav je stále stejný. Ale pořád existuje naděje, že se zlepší.

Michal Jančařík od narození trpěl polycystózou ledvin. Vážné zdravotní problémy, které způsobily jeho ochrnutí, ho začaly výrazně sužovat na jaře 2016 a na podzim ho nakonec usadily na vozík, když ochrnul na dolní končetiny. Michal nepřestává věřit, že jednoho dne se mu podaří nad zdravotními komplikacemi zvítězit, protože už v době, kdy to s ním vypadalo velmi bledě, dokázal, že život miluje a má pro co žít.

Aktuálně je o rok starší, když oslavil své 46. narozeniny. "My jsme s rodinou slavili tak, že jsme byli v jedné krásné zahradní restauraci, což jsme si užili. Dary jsem ještě nedostal, tedy kromě nového batůžku. Tak snad budou nějaké ještě večer (smál se). Ale dostal jsem od manželky pobyt ve Francii, což bylo velmi příjemné, takže před dvěma dny jsme se vrátili, a to bylo moc fajn," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal Jančařík, který nezahálí ani v letních měsících.

V současnosti Michal dělá dabing - české znění dokumentárních filmů. Dále se věnuje produkci. Na svou práci má velké a pozitivní ohlasy. "Koncem srpna zase bude divadelní festival v Nebílovech, na kterém teď dost pracuju. Těší mě, že lidi volají a ptají se, zda »Nebílovy« budou. Stejně tak mi říkají, že mě občas slyší dělat české znění dokumentů a že se jim to líbí, moc mě to obojí těší", dodal Michal Jančařík pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.