Michal paní Miriam mlátil a okradl o nájem, říká hrdinka Výměny manželek. Vyjádřila se i režisérka

Výměna manželek s Miriam
Výměna manželek s Miriam
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 3. 2021

Reality show z českých domácností ve středu večer upozornila na řadu závažných problémů. Po natáčení se řešilo také domácí násilí. Michal (29), který natáčení nedokončil, měl svou manželku Miriam (41) fyzicky napadat. "Roky říkám, že klidný rozchod je lepší než nešťastný vztah," uvedla pro ŽivotvČesku.cz režisérka reality show Jana Rezková (55).

Reality show nejsledovanější tuzemské komerční stanice upozorňuje pravidelně na řadu závažných problémů. V roli obětí jsou častěji ženy, ale někdy trpí i muži.

"Roky tvrdím, že když jeden z partnerů odejde, že to pro druhého může být dobře, že to může znamenat nový začátek. Klidný rozchod je lepší než nešťastný vztah," uvedla pro ŽivotvČesku.cz režisérka reality show Jana Rezková.

Poslední odvysílaný díl jeden z účastníků nedokončil. Pan Michal zmizel během natáčení a štáb ho už nenašel. K tomu, co se stalo, se po natáčení vrátila paní Kateřina (32), která právě k Michalovi byla vyměněna. Popsala, co paní Miriam s Michalem musela zažívat.

"Já si s Miriam píšu, jsme v kontaktu. Řekla mi, že je rozvedená, doufám, že mi říká pravdu. Míša je ve výkonu trestu," uvedla paní Kateřina pro TV Nova.

Deset natáčecích dnů každý nezvládne. Ve středu večer diváci mohli sledovat, jak to vypadá, když se reality show z českých domácností nepodaří dotočit v plné sestavě. Pan Michal (29) zmizel a pak už ho štáb neviděl. "Obecně platí, že když se Výměna nedokončí, tak se honorář krátí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz režisérka Jana Rezková (55).

"Ta jejich domácnost byla mrtvá, byla o ničem. Když její dcera řekla, že Michal chodí domů s tyčí a rozbíjí nábytek, tak přišel i strach. Dnes si píšu s Miriam i její dcerou. Snad se mají dobře. Snažím se ji podporovat, že může žít líp, že má na lepšího. Miriam mi teď přiznala, že ji Michal i mlátil a sebral jí peníze na nájem, které mu nechala. Škoda, že to tehdy neřekla už v televizi," dodala paní Kateřina k tomu, co se v domácnosti paní Miriam dělo.

Patří mezi nejoblíbenější členy britské královské rodiny. Vévodkyně Kate (39), manželka pr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu