Zmizel uprostřed Výměny manželek a štáb ho nenašel. Režisérka řekla, jak je to pak s honorářem

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2021

Deset natáčecích dnů každý nezvládne. Ve středu večer diváci mohli sledovat, jak to vypadá, když se reality show z českých domácností nepodaří dotočit v plné sestavě. Pan Michal (29) zmizel a pak už ho štáb neviděl. "Obecně platí, že když se Výměna nedokončí, tak se honorář krátí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz režisérka Jana Rezková (55).

Nejnovější díl Výměny manželek se nesl v klidném duchu, dokud jeden z účastníků nezmizel. Pan Michal se uprostřed natáčení »vypařil« a neozval se ani televiznímu štábu. Bez jeho účasti se musela obejít i závěrečná pasáž, kdy se oba páry potkávají u jednoho stolu a vyříkávají si, co se během deseti dnů stalo.

"Je pravda, že aby někdo nedorazil na »osm očí«, tak to se nestává často. To se mi stalo za všechny roky asi jen dvakrát," uvedla pro ŽivotvČesku.cz režisérka Jana Rezková.

Pokud se nepovede celá reality show dotočit v plném počtu, tak se vyhodnocuje, co k tomu účastníky vedlo. Může jít o závažný zdravotní důvod, nebo prostě jen někomu »rupnou« nervy a natáčení ukončí.

"Pak se to posuzuje případ od případu. Obecně platí, že honorář je za natáčecí dny, odměna se pak tedy krátí," popsala režisérka Jana Rezková. Její slova pro ŽivotvČesku.cz potvrdil i hlavní koordinátor Výměny manželek Vojta Boháček. Ten uvedl, že na takové případy pamatuje smlouva. Standardně je za natáčení odměna 100 tisíc korun pro rodinu.

Pan Michal neodešel jen z natáčení, ale odešel i od své partnerky. Za Miriam (41) se ale postavily její děti a mámě řekly, že na život sama nebude.

"Roky tvrdím, že když jeden z partnerů odejde, že to pro druhého může být dobře, že to může znamenat nový začátek. Klidný rozchod je lepší než nešťastný vztah," dodala pro ŽivotvČesku.cz režisérka reality show Jana Rezková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.