Milionář z reality show David Shrek Šín je po operaci. Prozradil, proč musel podstoupit bolestivý zákrok

Milionář z reality show David Šín
Milionář z reality show David Šín
Foto: se souhlasem Davida Šína
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 4. 2021

Nejsledovanější tuzemská televizní stanice uvedla v roce 2005 reality show, ve které 17 soutěžících bojovalo o astronomickou výhru. Vítězem se nakonec stal David Šín, kterému pro svalnatou postavu diváci přezdívali Shrek. Ten si nyní musel dát od práce na svém těle na chvíli oddych a podstoupit zákrok. "Měl jsem dlouhodobě bolesti pravého ramene," vysvětlil David Šín pro ŽivotvČesku.cz a popsal, jak se po operaci cítí.

Vítěz reality show David Šín je skutečným milovníkem pohybu, obzvláště pak posilování, což se na jeho svalnaté postavě odráží. Dnes je spolumajitel fitness centra a tak, když epidemická situace dovolí, se své vášni věnuje i pracovně.

Shreka, jak vítěze show označovali pro jeho postavu diváci, v nedávné době při cvičení brzdily bolesti. Ty se rozhodl radikálně vyřešit a podstoupil operaci. Už teď se těší, až se do posilování znovu vrhne naplno.

"Měl jsem dlouhodobě bolesti pravého ramene a musel jsem podstoupit zákrok na soukromé klinice. Sice to po zákroku bolí, ale těším se, že budu moct opět plnohodnotně cvičit," řekl pro ŽivotvČesku.cz David Šín s tím, že časem bude muset podstoupit i operaci druhého ramene.

David se dnes živí jako trenér. Ale kvůli vládním opatřením se do posilovny jen tak nedostane. Už v minulosti přiznal, že cvičí doma, ale není to ono.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.