Miminko Jaromíra Soukupa. Proč se Agáta Hanychová rozhodla pro rychlé těhotenství s mediálním magnátem, nastínil respektovaný psycholog

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2022

V životech Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) dojde v blízké době k velkým změnám. Jeden z nejnovějších párů českého showbyznysu totiž přiznal, že spolu čekají děťátko, a to navzdory tomu, že jsou spolu teprve čtyři měsíce. K turbulentnímu vývoji jejich vztahu se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřil renomovaný psycholog Jeroným Klimeš (55). "Myslím, že třetím miminkem se už Agáta Hanychová nezklidní," uvedl.

Modelka a influencerka Agáta Hanychová je známá tím, že jakmile se jí její nový partner znelíbí, okamžitě jej pustí k vodě, než aby setrvávala pohromadě s někým, s kým láska jednoduše neklapne. Málokterý její vztah tak překoná magickou hranici tří měsíců. Jinak tomu však je v případě její aktuální známosti s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. V tomto vztahu je brunetka podle všeho tak spokojená, že po třech měsících nepřišel rozchod, ale těhotenství.

"Jsem těhotná," potvrdila Agáta Hanychová deníku Blesk.cz. Nic bližšího prozatím neprozradila, protože se jedná o velmi čerstvou informaci. Podle deníku za sebou dokonce nemá ani první trimestr, což je velmi křehké období. Ani pro jednoho z páru se přitom nebude jednat o rodičovskou premiéru. Agáta Hanychová má již z předchozích vztahů syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5). Jaromír Soukup má z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drlíkovou syna Lukáše (27) a dceru Natálii (21).

Pro ŽivotvČesku.cz o rychle se vyvíjejícím vztahu promluvil psycholog Jeroným Klimeš. "Ty důvody, proč se lidé rozhodnou po pár měsících vztahu mít dítě, jsou různé. Nejčastější je pochopitelně ten, že selže antikoncepce, druhý pak, že jsou lidé líní antikoncepci použít. A třetí varianta je ta, že jsou opravdu zamilovaní," uvedl odborník na mezilidské vztahy s nadsázkou a doplnil, že v některých případech mohou také zejména ženy pociťovat společenský i biologický tlak na to, aby co nejdříve otěhotněly.

"Vzhledem k tomu, s jakou rychlostí se Agáta do vztahů vrhá po hlavě, se nelze divit, že tomu tak je také v tomto případě. Některé ženy se s příchodem miminka zklidní a přestanou se chovat tímhle způsobem, avšak Agáta Hanychová se stane maminkou již potřetí, a tak se zklidnění nejspíš nedá očekávat," vysvětlil Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Co se budoucnosti vztahu modelky a mediálního magnáta týče, vidí v ní známý psycholog zásadní úskalí. "Vztahy, které jsou vybudovány takhle rychle, většinou stejně rychle skončí. Dítě ten rozklad obvykle trochu oddálí, ale nakonec k němu téměř pokaždé dojde. Připadá mi, že lidé s tímto přístupem nejsou příliš dobrým vzorem pro mladé lidi, jak se vztahy mají nakládat," varoval Jeroným Klimeš prostřednictvím ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.