Ministr Jan Hamáček se tajně oženil. Krátce po rozvodu si vzal blonďatou Gabrielu

Jan Hamáček a jeho partnerka Gabriela se tajně vzali.
Jan Hamáček a jeho partnerka Gabriela se tajně vzali.
Foto: Archiv Jana Hamáčka / Gabriely Kloudové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2020

Ministr vnitra Jan Hamáček (41) podruhé vstoupil do manželského stavu. V pátek si řekli s bývalou pražskou zastupitelkou Gabrielou Kloudovou (38) své »ANO«. Z Hamáčka se tak stal ženáč jen krátce po rozvodu s první manželkou, se kterou má dvě děti.

V červnu Hamáček definitivně ukončil po třinácti letech manželství s první ženou Kamilou (45). Sám se přestěhoval do Prahy, a společné bydlení v Mladé Boleslavi opustil. Podle jeho slov šlo o poklidný rozvod, na kterém se oba dnes již exmanželé domluvili. Z něj má syny Lukáše (13) a Matyáše (10).

O tom, že jeho svatba s Kloudovou měl přísně tajné parametry svědčí skutečnost, že Hamáček nezveřejnil místo obřadu, ani koho pozval. O tom, že vstoupí do stavu manželského v pátek věděl jen okruh nejbližších.

Rozvod má také za sebou

Kloudová je stejně jako Hamáček jednou rozvedená. Za manžela si před časem vzala bývalého náměstka pražského primátora Jiřího Vávru (60). O tom, že má s muži v politice nemalé zkušenosti, hovoří skutečnost, že na sebe poprvé upozornila jako klíčové spolupracovnice Mirka Topolánka, následně v letech 2010 až 2014 působila v zastupitelstvu hlavního města.

Štěstí poté zkusila ve sněmovních volbách za hnutí Jany Bobošíkové (55) Hlavu vzhůru, ale neúspěšně. V roce 2014 následně byla spolupracovnicí bývalého vicepremiéra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL). V minulosti se také objevovala v přítomnosti vlivného sociálního demokrata Karla Březiny (47).

Na to jaké bydlení Hamáček opustil v Mladé Boleslavi, se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.