Ministr Jan Hamáček ukázal výzdobu svého domova. Pak popřál lidem veselé Vánoce a klidný rok 2021

Ministr vnitra Jan Hamáček
Ministr vnitra Jan Hamáček
Foto: Archiv Jana Hamáčka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 12. 2020

Letošní Vánoce jsou pro ministra vnitra Jana Hamáčka (41) první, které si užívá s manželkou manželkou Gabrielou Kloudovou (38), se kterou se oženil letos v úvodu srpna. A pro ŽivotvČesku.cz výrazný politik prozradil, na co se z Vánoce nejvíce těší. "Až se pořádně vyspím," usmíval se vicepremiér a šéf Ústředního krizového štábu, který na Štědrý den popřál lidem klidné svátky.

Vánoční atmosféra se rozprostřela v domově manželů a letošní Vánoce budou první poté, kdy ministr vnitra s půvabnou Gabrielou vstoupil do manželství. Ministr se krátce před Vánoci pro ŽivotvČesku.cz netajil tím, že dárky už všechny pořídil a že je nemusel shánět na poslední chvíli. Nejvíce ale během svátků těší na to, že si odpočine.

"Já se budu chovat, jak doporučuji všem, budu doma a návštěvy a sociální kontakty chci minimalizovat a nejvíce se těším, že se vyspím," prozradil pro ŽivotvČesku.cz vicepremiér Jan Hamáček, který není typickým milovníkem smaženého kapra a klasické tradice mu už také moc neříkají. Ale své fanoušky a lidi obecně se rozhodl potěšit snímkem ze svého útulného domova, kde nechybí velmi příjemná vánoční výzdoba a atmosféra.

Kromě odpočinku se vicepremiér těší na pohádky. "Pohádky patří samozřejmě k Vánocům a je to taková oddechovka. Takže mám rád takovou tu českou klasiku jako Byl jednou jeden král..., Pyšnou princeznu či Tři oříšky pro Popelku," dodal pro ŽivotvČesku.cz jeden z předních mužů boje proti koronaviru v Česku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.