Miro Šmajda ze SuperStar po 10 letech: Z blonďaté máničky se proměnil v muže s hříšným tělem

Miro Šmajda v SuperStar 2009 a dnes.
Miro Šmajda v SuperStar 2009 a dnes.
Foto: TV Nova / Archiv MŠ
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2020

Miro Šmajda byl v roce 2009 hvězdou prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar. Probojoval se až do finále, diváci ale nakonec dali přednost Martinu Chodúrovi. Šmajda však zůstal miláčkem publika, které si ho zapamatovalo díky blonďaté hřívě. Jak se změnit za deset let?

Miroslav Šmajda pochází ze slovenských Košic. Už v roce 2006 založil kapelu Skivers, se kterou zkoušel prorazit v soutěži Košický zlatý poklad. Život se mu změnil až o tři roky později. V roce 2009 se přihlásil do SuperStar a to mu změnilo život!

Probojoval se až do finále, kde se utkal s Martinem Chodúrem. Tomu bohužel dalo přednost více divákl a Šmajda se musel z vítězstvím rozloučit.

Proměna

Sice nevyhrál, ale začal makat. Na podzim 2010 vydal první singl Last Forever, krátce nato rovnou celé album. Stal se úspěšným hudebníkem.

Dnes je Šmajda frontman pražské kapely Terrapie a kapely MXJMAI. Největší změnou ale prošla jeho image. Zpěvák začal posilovat, teď by zvedl i bagr, a ostříhal si ikonické vlasy. Podívejte se, jak po deseti letech vypadá!

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.