Míša Nosková těhotenství tajila i před nejužší rodinou. Nebylo mi nejlíp a přemýšlela jsem, co udělám, říká

Zpěvačka Michaela Nosková s partnerem
Zpěvačka Michaela Nosková s partnerem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Zpěvačka Míša Nosková (38) je půvabná žena, v poslední době ale kvete ještě víc než kdy dřív. Tento týden totiž oznámila radostnou novinku - s partnerem Jindřichem Čandou čekají miminko. Nastávající rodiče na akci k představení kabelek působili velmi šťastně a někdejší SuperStar rozdávala úsměvy. "Bylo fajn, že jsme si těch pět měsíců užili sami, než jsme to řekli ven a doma rodině. Zatím se chystáme spíš tak, že už máme předvybrané nějaké věci, ale ještě jsme nezačali nakupovat," řekla Míša Nosková pro ŽivotvČesku.cz.

V umělecké branži se řadí k nadaným zpěvačkám a patří mezi hvězdy české muzikálové scény. Michaela Nosková se ale nyní připravuje na jinou zásadní životní roli, v lednu se totiž stane podruhé maminkou. Radostnou novinku o požehnaném stavu odtajnila tento týden a miminko má na svět přijít už v lednu. S přítelem Jindřichem Čandou z vícero důvodů těhotenství pár měsíců tajili.

"My se samozřejmě těšíme. Bylo fajn, že jsme si těch pět měsíců užili sami, než jsme to řekli ven a doma rodině. Prvně jsme si to syslili pro sebe. Musím říct, že to bylo hezké a chvílemi mě až skoro bavilo, když jsme byli třeba u rodičů na obědě a mně nebylo nejlíp. Máma se ptala, co mi je a my jsme s Jindřichem přemýšleli, jak to vymyslíme a tak. Spíš to ale bylo kvůli tomu, že jsme chtěli čekat na výsledky všech testů, že je vše v pořádku, než někomu řekneme, že čekáme miminko," řekla Míša Nosková pro ŽivotvČesku.cz.

Jindřich Čanda a Míša Nosková se před necelým měsícem zasnoubili a v lednu se stanou rodiči prvního společného potomka, v rodičovství ale nejsou žádnými nováčky. Zpěvaččin partner má z předchozího vztahu dvě děti a muzikálová hvězda je maminkou už téměř jedenáctileté Elišky. Až miminko přijde na svět, budou mít takzvaně plný dům.

"Když jsme všichni dohromady, tak máme tři děti a všechny jsou téměř v pubertě, takže to bude pecka (směje se). Jak moje, tak Jindřichovy děti jsou odrostlé, je jim přes 10 let. Bude to trochu vzpomínková akce, ale předpokládám, že to naběhne rychle. Partnerovy děti už mají sourozence a jsou zvyklejší s nimi fungovat, Eliška sourozence nemá, takže to pro ni bude novinka," prozradila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

"Zatím se chystáme spíš tak, že už máme předvybrané nějaké věci, ale ještě jsme nezačali nakupovat. Musím přiznat, že před 11 lety, když jsem byla těhotná, tak spousta věcí nebyla a nemusela se dělat. Teď jsem překvapená, když vidím ty prvotrimestrální screeningy a to, že porodnice se musí zamluvit už ve čtvrtém měsíci, nebo pak člověk nemá místo. Ale chytám se," dodala usměvavá nastávající maminka Míša Nosková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.