Reklama:

Svatbu předstihl nečekaný rozchod. Zpěvačka Míša Nosková už není s otcem své druhé dcery

Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 5. 2023

Muzikálová zpěvačka Míša Nosková (40) se v srpnu 2021 s partnerem Jindřichem Čandou zasnoubila. Pro ŽivotvČesku.cz umělkyně nedávno uvedla, v jaké fázi příprav je její očekávaná veselka. "S malým miminkem je to náročné," přiznala. Svatební zvony nakonec nezněly tak dlouho, až se pár rozešel.

Reklama:

S dnes už expartnerem Jindřichem Čandou, který se živí jako trenér a podnikatel, začala Míša Nosková randit na jaře roku 2019 a v srpnu 2021 se dvojice zasnoubila. Přestože spolu pár mezitím stačil přivítat na světě dceru Jasněnku, která se narodila v únoru roku 2022, na svatbu nedošlo.

Reklama:

"My jsme to nestihli, takže svatba do roka a do dne bohužel nebude. Je kolem toho hrozně moc zařizování, příprav a s malým miminkem, kolem kterého člověk musí neustále běhat, je to hrozně náročné," vysvětlila před několika týdny pro ŽivotvČesku.cz Míša Nosková, proč se do té doby vdanou paní nestala.

Jenže teď je všechno jinak. Svatbu pár tak dlouho odkládal, až ji předběhl rozchod. "Ano, rozešli jsme se. Už spolu několik měsíců nežijeme, každý bydlíme zvlášť, ale s ohledem na naši malou dceru se k tomu víc nechci vyjadřovat," uvedla pro deník Blesk.cz Nosková, která odmítla odpovědět na to, co se mezi partnery stalo.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: