Místo luxusu konfekce z obchodu. Vévodkyně Kate zazářila v modrých šatech, které se ihned vyprodaly

Vévodkyně Kate, manželka prince Williama
Vévodkyně Kate, manželka prince Williama
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2021

Neutuchající pozornost veřejnosti a houf fotografů na každém kroku. Vévodkyně Kate (39) jako členka britské královské rodiny musí denně čelit extrémnímu zájmu celosvětových médií i veřejnosti. Zároveň je pro mnohé módní ikonou - přitom často oblékne místo luxusních a drahých značek běžně dostupnou kolekci z obchodů. Při uvedení nového projektu Royal Foundation Centre for Early Childhood se ukázala v blankytně modrých šatech, které se chvíli nato vyprodaly.

Vévodkyně Kate by mohla nosit modely za desetitisíce a statisíce, ale velmi často se rozhodne pro oblečení z nabídky běžně dostupných obchodů. Na prezentaci svého nejnovějšího projektu The Royal Foundation Center for Early Childhood, která se konala v londýnské ekonomické škole, oblékla nebesky modré šaty z konfekce britské značky L.K. Bennett. Jejich cena je přitom 305 eur, v přepočtu tedy asi 7 792 českých korun – což je pro šatník manželky prince z královské rodiny opravdu levný módní kousek.

Šaty prodává oděvní značka, která má v sortimentu také kabelky, doplňky a obuv. Nabízí je na svých stránkách ve dvou barevných provedeních – v béžové a ve světle modré. Právě elegantní šaty se srdíčkovým výstřihem a pouzdrovým střihem sukně přiléhajícím k postavě oblékla vévodkyně z Cambridge.

Krásná Kate je pro veřejnost ikonou, k níž vzhlíží v mnoha ohledech, a tak se blankytné šaty krátce nato beznadějně vyprodaly. Vévodkyně na akci obula také lodičky v tělové barvě a celý outfit doplnila jemnými šperky včetně náušnic se safírem, které patřily zesnulé princezně Dianě, matce prince Williama.

Kromě klasických šatů z kolekce Royal Ascot L.K.Bennett vzbudila pozornost také díky svému projevu a představení projektu, který je výsledkem desetileté práce.

"To, že jsem vyslechla rodiče a učitele, mi pomohlo pochopit, jak moc děti potřebují podporu před zahájením školní docházky. Vedlo mě to k myšlence na naše rané dětství a na jeho celoživotní vliv na duševní i fyzickou pohodu člověka. Chtěla jsem pochopit, co můžeme udělat, abychom pomohli předcházet některým nejnáročnějším sociálním výzvám," vyjádřila se vévodkyně Kate, jak uvedl web Usmagazine.com.

Zpěvačka Leona Machálková (54) vždy patřila mezi ženy, které si umí udržovat mladistvý loo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.