Mladíček Chase z Dr. House zmužněl. Jesse Spencer vyspěl, zkrátil vlasy a je v neuvěřitelné formě

Herec Jesse Spencer
Herec Jesse Spencer
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2021

Herec Jesse Spencer (42) se před 15 lety proslavil jako Robert Chase v oblíbeném seriálu z lékařského prostředí Dr. House. Získal si celou řadu fanynek, které obdivovaly hlavně jeho roztomilý vzhled nevinného mladíka. Dnes je z herce dospělý muž, který díky posilování získal rysy, jaké dříve neměl. Navíc je úspěšný v hlavní roli ve vlastním seriálu.

Jesse Spencer vešel do povědomí diváků jako nevinně vypadající mladík s dlouhými světlými vlasy a pronikavým pohledem. Od té doby uplynulo už 15 let a pochopitelně tak prošel proměnou. Přibývající věk mu sluší a po čtyřicítce zmužněl.

Velký podíl na mužnosti Spencera má hlavní role v seriálu Chicago Fire, kde hraje hasiče. "Většina seriálových zásahů je inspirována skutečnými událostmi. Samozřejmě musím být v kondici, abych věrohodně zahrál člověka, který zachraňuje životy a krotí plameny," řekl herec při tiskovém turné stanice NBC Universal.

Tělo sympatický herec neposiluje jen ve fitness. "Během natáčení na sobě mám těžké obleky, nosím potřebné náčiní, to člověku vytvoří určitou formu. Jsou to sice odlehčené rekvizity a v porovnání se skutečným hasičským vybavení jsou lehčí, ale přesto nemám pocit, jako bych nesl péřový polštář," vysvětlil Spencer.

Charismatický lékař Gregory House v podání herce Hugha Laurieho (63) učaroval divákům nato...

Od dob seriálu Dr. House si Jesse Spencer stihl zkrátit vlasy a také se vrátil ke své přirozené barvě. "Už nejsem ve věku, kdy by mi slušely delší a světlejší vlasy. Navíc můj dávný účes už určitě musel vyjít z módy, trendy jsou dnes jiné každou chvíli," zasmál se herec, kterému na šarmu přidává i plnovous.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.