Mladší o pár let. Marcela Březinová zazářila v novém účesu, který chtěl odvahu. Takhle dnes vypadá legendární zpěvačka

Zpěvačka Marcela Březinová
Zpěvačka Marcela Březinová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2021

Některé ženy se nebojí výrazných změn a sluší jim to v tom, v čem by ostatní nevypadali možná zrovna nejlépe. Zpěvačka Marcela Březinová (60) už experimentovala hodně a měla i velmi krátký sestřih, ale nyní se ukázala v novém účesu, který je výsledkem práce jejího šikovného kadeřníka. "Momentálně se cítím skvěle takhle. Mám svého kadeřníka, ke kterému chodím léta, to jsem mívala ještě krátké vlasy," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Většinu života se Marcela Březinová držela blond, i když má za sebou několik vlasových experimentů. Ukázala se třeba v podobě černě podbarvených vlasů. Mívala velmi krátký sestřih, ale i delší mikádo – slušelo jí v podstatě vše. Nyní se možná inspirovala v zahraničí, kde bývá trendy u hodně mladých žen, že zkouší stříbrné odstíny a nebojí se obarvit i hodně dlouhé vlasy na šedivo.

Na křest kalendáře moderátora a publicisty Aleše Cibulky (44) zavítala oblíbená zpěvačka s rockovým hlasem, která mimo jiné učí zpěv na Mezinárodní konzervatoři v Praze. Překvapila svým vzezřením, protože si nechala narůst vlasy, které má obarvené právě do stříbrného odstínu. Odvážný vlasový styling ji baví a cítí se v něm dobře.

"Já moc nemám ráda škatulky a vše dělám pocitově, mám to tak třeba i s tetováním. Když je mi v tom dobře, tak je mi v tom dobře. Pokud ale není, tak to samozřejmě nějak řeším. Momentálně se cítím skvěle takhle. Mám svého kadeřníka, ke kterému chodím léta, to jsem mívala ještě krátké vlasy a teď jsme se dohodli na tomto účesu. Uvidím, jak dlouho to vydrží," popsala Marcela Březinová pro ŽivotvČesku.cz, jak to má s novou vlasovou proměnou, která ji rozzářila a omladila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.