MMA zápasník Jiří Procházka promluvil o lásce: Brunetka, nebo blondýnka? To je jedno, hlavně trpělivá

MMA zápasník Jiří Procházka promluvil o partnerském vztahu.
MMA zápasník Jiří Procházka promluvil o partnerském vztahu.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2020

Je to měsíc, co zápasník MMA Jiří Denisa Procházka (27) zvítězil v souboji v kleci nad Švýcarem Volkanem Oezdemirem (30). A jak to u hvězdných sportovců bývá, úspěch zastínil lásku. Procházka tvořil dlouhou dobu pár s pohlednou právničkou Kamilou Kordulíkovou, se kterou už ale v současné době netvoří pár. Pro ŽivotvČesku.cz se hvězda světové úrovně rozpovídala, že vztah s ním není pro ženu jednoduchý a jaká by jeho partnerka měla mít vlastnosti.

Při své premiéře v nejprestižnější světové asociaci UFC dokázal Jiří Denisa Procházka svým výkonem zaujmout celý MMA svět. Po sportovní stránce se mu daří a aktuálně se připravuje na další zápas. "Ještě není vše potvrzené, ale pracujeme na tom. Další zápas by mohl být v říjnu, možná v listopadu. Teď mám ale dovolenou, jsem v Řecku, a pak se vrhnu do přípravy," prozradil pro ŽivotvČesku.cz hvězdný bojovník, který má ambice stát se šampionem asociace UFC.

Úspěch má ale i stinnou stránku. Nevyšel mu partnerský vztah s pohlednou advokátkou. Zůstali přátelé. Sám Procházka přiznává, že vztah s ním není procházkou růžovým sadem. Často cestuje, přípravě na zápas věnuje maximum. To znamená, že »vodění za ručičku s dívkou v parku« je pro něj mimo jeho časovou kapacitu.

Talentovaný bojovník promluvil o pohledu na lásku. Aktuálně je sám, ale věří, že existuje žena, se kterou se dokáže lidově řečeno »sladit«.

"Partnerský vztah si teď úplně nemohu dovolit. Moje holka musí být hlavně trpělivá. K sobě potřebuji taky trochu citlivého člověka. A taky, aby měla nějakou svou cestu, nějaké své cíle," zamyslel se Jiří Procházka. Na otázku jestli by raději preferoval brunetku či blondýnku, se pousmál: "Na tom mi nezáleží," dodal hvězdný zápasník, jehož neuvěřitelnou cestu bojovníka sleduje celý sportovní svět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.