Moderátor Dalibor Gondík o vládních opatřeních: Mrzí mě, že lidé nedodržují rozestupy, přiznal

Dalibor Gondík moderoval se sestrou Adélou pořad Kolotoč
Dalibor Gondík moderoval se sestrou Adélou pořad Kolotoč
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2020

Moderátor a herec Dalibor Gondík (50) patří mezi známé osobnosti, které mají jasný názor na nošení roušek a současná vládní opatření kvůli epidemii koronaviru. Pro ŽivotvČesku.cz uvedl, co si o nich myslí a zda je tím, kdo je dodržuje, nebo naopak.

Dalibor Gondík je muž mnoha talentů a profesí. Působí jako moderátor, herec, bavič, ale věnuje se také dabingu a je mimo jiné talentovaný hudebník. Hraje na bicí, kytaru a zpívá. I jeho se dotknul současný stav v Česku, které zasáhla na podzim druhá vlna epidemie koronaviru. Vláda zavedla řadu restrikcí a omezení, se kterými mají někteří lidé problém. Jak je na tom on sám? "Já veškerá opatření, která jsou nastavená, respektuju. Spíš mě mrzí to, že lidé nedodržují rozestupy a tak. Já osobně to respektuju od první chvíle," řekl Dalibor Gondík pro ŽivotvČesku.cz.

"Pracuju v Českém rozhlase a všechna opatření ctím. My tam žijeme v režimu, který je daleko přísnější než to, co prožíváme na ulici. Já jsem na to úplně zvyklý," přiznal pro ŽivotvČesku.cz oblíbený moderátor a bratr herečky a moderátorky Adély Gondíkové.

Rouška se pro herce stala běžnou ochrannou pomůckou, jejíž nošení mu nedělá problém. Zdraví je priorita. "I teď mám na sobě roušku, když se pohybuju po České televizi na Kavčích horách. Vše plně respektuji a mám k tomu zodpovědný přístup," řekl pro ŽivotvČesku.cz Dalibor Gondík, herec a milovník rally, který v březnu během první vlny koronavirové epidemie oslavil významné padesáté narozeniny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.