Moderátor Top Gearu stárne, doma ale má krásnou přítelkyni. Věk partnerky Jeremyho Clarksona je záhadou

Moderátor Jeremy Clarkson s partnerkou
Moderátor Jeremy Clarkson s partnerkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2021

Hlasatel a moderátor Jeremy Clarkson (61), v Česku nejlépe známý jako jedna ze tří tváří pořadu Top Gear, se v březnu 2017 dal dohromady s pohlednou Lisou Hoganovou. Krásná blondýnka, která se živí herectvím, ho činí šťastným a Jeremy je nadšený z toho, jak mladistvě jeho partnerka vypadá. Její věk je přitom záhadou - datum narození nebylo zveřejněno a zahraniční média spekulují, zda jí je 46, 47 nebo 51 let.

Jeremy Clarkson patří mezi nejvýraznější moderátory v Anglii, českým divákům je ale nejlépe známý z motoristického pořadu Top Gear, který moderoval společně se dvěma kolegy. Později byl vyhozen poté, co jednoho z producentů fyzicky napadl. Pořad se pak už tak velké divácké obliby jako do té doby nedočkal.

Známý moderátor, hlasatel a také novinář se v roce 2014 rozvedl a o 3 roky později začal randit s herečkou Lisou Hoganovou. S tou je i nyní, o další 4 roky později, spokojený. "Neustále si užíváme, je nám spolu dobře. Lisa navíc nestárne, vypadá jako by jí snad bylo 12," žertoval Clarkson v rozhovoru pro deník Mirror.

"Já stárnu a stárnu, lidé si říkají, že je to divné a vypadám vedle ní jako starý dědek. Výškově jsme podobní, věkem nejsme tolik vzdálení a rozumíme si. Na naší farmě je nám skvěle," řekl moderátor, který brzy představí pořad z prostředí své farmy. V něm bude pochopitelně vystupovat i Lisa.

Clarkson byl v minulosti několikrát označen za problémového, především v dobách svého působení na stanici BBC, kde byl vysílán i Top Gear. Jeho pohledná přítelkyně na něj má podobný názor. "Říká o mě, že jsem chaotický, ale umím být brilantní. To řekne na veřejnosti, v soukromí o mně mluví hůř," zasmál se Jeremy.

V roce 2002 se motoristický pořad Top Gear stal hitem Velké Británie. O několik let pozděj...

Lisa Hoganová je nádherná žena, která podle svého partnera nestárne. Její věk je přitom veřejnosti záhadou. Zatímco deník Mirror uvádí, že jí je 51 let, britský portál iNews a web TG Time uvádějí, že jí je 46 nebo 47 let. Sama herečka se ke svému věku nikdy nevyjádřila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.