Moderátorka Iveta Vítová přivedla na svět chlapečka. Dostal jméno, které znamená Hospodinův dar. Popřál jí kolega Suchoň

Moderátorka Iveta Vítová
Moderátorka Iveta Vítová
Foto: Nextfoto

Televizní moderátorka Iveta Vítová (37) oznámila začátkem roku, že je těhotná. Teď se stala podruhé maminkou, když oznámila, že se jí narodil roztomilý chlapeček, který dostal jméno Matěj. Sedmiletá Aneta se tak dočkala sourozence - bratříčka. "Je to krásná zpráva a není v životě nic hezčího než těhotenství a narození miminka," vzkázal přes ŽivotvČesku.cz kolega Petr Suchoň (37), který se před pár dny stal pyšným otcem.

"Kdo si to myslel, tak si to myslel správně. Bude nás o jednoho víc a moc se na to těšíme," uvedla na Instagramu začátkem roku půvabná moderátorka. Teď se pochlubila rozkošným chlapečkem, kterého přivedla ve čtvrtek na svět.

"Ráda bych vám někoho představila. Matěj," uvedla šťastnou novinku pohledná moderátorka ke snímku z porodnice, na němž je se svým vytouženým synem.

I když moderátorka nechtěla do narození miminka prozradit jeho pohlaví, málem se jí to nechtěně povedlo. Podle jedné fotky, kterou si dříve dala na Instagram a na níž drží šedivé bodýčko, bylo patrné, že to bude chlapeček.

Moderátor Petr Suchoň (37) a jeho partnerka Klára Koukalová (39) se stali rodiči. Radostnou novinku oznámil pár na sociální síti. Chlapeček jménem Sebastian i maminka se těší dobrému zdraví. "Vše v pořádku! Míry 3,34 kilogramů a 50 centimetrů," uvedl novopečený tatínek Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní si hodlá užívat první společné chvíle se synem.

Význam jména Matěj:

Už za pár dnů se měla konat velkolepá svatba MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a jeho slov...

Matěj je mužské křestní jméno. Původně hebrejské jméno - znamená »Hospodinův dar«, proto se někdy překládá jako Božidar či Theodor. Starší podobou jména je Matyáš.

Zavřít reklamu