Moderátorka Nicol Lenertová neztratila ani po letech půvab. Promluvila o trápení kvůli covidu

Bývalá moderátorka Televizních novin působí nyní jako tisková mluvčí
Bývalá moderátorka Televizních novin působí nyní jako tisková mluvčí
Foto: se souhlasem Nicol Lenertové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 12. 2020

Bývalá moderátorka Nicol Lenertová (46), která byla ozdobou Televizních novin po boku kolegy Karla Voříška (57), se mediálního světa nevzdala a pracuje na pozici tiskové mluvčí jedné z největších zdravotních pojišťoven. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak strávila vánoční svátky, své plány na Silvestra a to, jak vnímá současnou dobu a náladu, která ovládla společnost.

Nicol Lenertová svým půvabem okouzlila nejen televizní diváky úspěšné komerční stanice, na které v minulosti působila, ale okusila také svět modelingu a v roce 1994 se stala Miss Severní Čechy. Moderátorka, která začínala jako tvář Sportovních novin a poté uváděla Televizní noviny, zamířila v roce 2002 do zahraničí, aby se věnovala studiím. Po jejich dokončení se vrátila zpátky do rodných Čech.

Dvojnásobné mamince synů Jardy (15) a Dominika (12), které má se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem, zasáhla do Vánoc epidemie koronaviru, ale i tak to vyřešila díky současným možnostem internetu.

"Vánoce jsme trávili v nejužším rodinném kruhu, vzhledem k současné době a podmínkám, které jsou nastavené. Někteří z rodiny byli bohužel pozitivní, proto jsme se nemohli sejít všichni. Ale díky dnešním možnostem propojení jsme trávili Vánoce online. Příbuzní s námi byli u stolu, i když vzdáleně," prozradila Nicol Lenertová pro ŽivotvČesku.cz.

O plánech na nadcházející oslavy posledního dne roku má jasno. "Silvestra trávíme většinou přes den s přáteli a večer sami. Tak to bude i letos, nicméně budeme ochuzeni o tu přítomnost přátel. Řekla bych, že je to všechno skromnější, ale člověk by měl zůstat pořád dobře naladěn a brát věci tak, jak jsou. Nejlepší cesta je podle mě přijmout to, vzít si z toho to nejlepší a přát si i do nového roku 2021 to nejlepší. Hlavně štěstí," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Nicol, která vystudovala politologii a vysokou školu ekonomie a managementu.

"Líbí se mi, co řekl jeden z mých kolegů. Na Titaniku byli také všichni zdraví, ale chybělo jim to štěstí. Letos především máme všichni jako předsevzetí a přání hlavně zdraví, to nejcennější co máme. Poznáme to v okamžiku, kdy nám schází. Pak nám je všem úzko, modlíme se a přejeme si štěstí, abychom to ve zdraví přečkali," přiznala bývalá moderátorka Televizních novin.

"Tato doba pro nás byla velkým ponaučením, spousta z nás změnila svůj pohled na život a na svět. Někteří to pochopili, někteří to pochopili po svém, ale záleží na každém z nás. Přála bych si, aby na sebe lidi byli hodnější, protože ve společnosti panuje podrážděnost a zbytečná zloba. Čím méně se budeme ovládat a budeme tomu propadat, tím se to zhorší," dodala Nicol Lenertová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.