Módní policie nešetřila chválou. Tereza Kostková ukázala nádhernou postavu v rafinovaných šatech. Chyběl pouze detail

Tereza Kostková
Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2022

Společenské akce přímo vybízejí především ženy, aby podtrhly svůj šarm. Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková (45) se zúčastnila premiéry divadelní hry a zvolila rafinované šaty, které byly zároveň velmi elegantní. Její volbu ocenil stylista a vizážista hvězd Kája Pavlíček (49), kterého okouzlil také její mladistvý vzhled. "Její outfit mi přijde jako vynikající nápad, je tam jisté odhalení neodhalení, protože vidíme kůži, ale přitom nás to »neuráží«. Může se pyšnit nádhernou štíhlou postavou," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Na premiéře hry v pražském Komorním divadle Kalich bylo k vidění hodně českých hvězd, mezi nimiž svým půvabem vynikala herečka a moderátorka Tereza Kostková. Doprovodil ji její manžel, režisér a spisovatel Jakub Nvota (45). Manželé, kteří se brali v roce 2018, si projevovali náklonnost polibky a vypadali jako harmonický pár.

Kulturních a společenských akcí je kvůli epidemii koronaviru pomálu, a tak bylo třeba využít možnosti vynést do společnosti večerní šaty. Volbu herečky zhodnotil zkušeným okem známý vizážista a stylista hvězd Kája Pavlíček, který byl spokojený. Ocenil hned několik věcí, které se povedly, byť se našlo pár drobností – nevnímá je však jako chyby, které by nutně musel kritizovat.

Elegance s dotekem svůdnosti

"Její outfit mi přijde jako vynikající nápad. Oceňuji, že je tam jisté odhalení neodhalení, což znamená, že vidíme kůži, ale přitom nás to »neuráží«. Zároveň si však myslím, že tento typ šatů vzhledem k velikosti poprsí a faktu, že ramena jsou půlená, vytváří trochu dojem, že jsou do špičky. Zkrátka do tvaru písmene A. Když se podíváme zepředu, tak Terezina postava vypadá, že je do A. Pokud by ramena šatů byla neprůhledná, možná by to působilo jinak. Když se podíváme z profilu, je to super, protože tam nevidíme to optické zmenšení ramen. Ale takto nám to prakticky »useklo« ramena, což si myslím, že je velká škoda. Pak to působí, že jsou malá a boky široké. A to Tereza rozhodně nemá, naopak se může pyšnit nádhernou štíhlou postavou. Neskutečně se udržuje a kdejaká žena v jejím věku by jí mohla figuru závidět. Celkově vypadá úžasně," nešetřil slovy chvály pro ŽivotvČesku.cz módní guru, který nezapomněl poukázat na to, že dcera hereckého velikána Petra Kostky (83) vypadá ve 45 letech výrazně mladší.

Tereza Kostková patří k tvářím úspěšného pořadu, kde hvězdy tančí a společně s kolegou a uznávaným moderátorem Markem Ebenem (63) uváděli už deset ročníků odvysílaných na veřejnoprávní televizi.

"Všichni ji známe z různých pořadů, v poslední době právě z taneční show, kde střídala nejrůznější líčení a účesy. Opravdu si může dovolit téměř všechno. V případě této akce si myslím, že make-up je naprosto ideální. Není přehnaný, akorát výrazný, podle mého názoru to vypadá velmi dobře. Jediné, co bych jí vytknul, jsou boty. Osobně bych volil uzavřené, i když má upravené nehty. Stejně si měla vybrat obuv se zavřenou špičku. V létě by mi to asi tak nevadilo, teď v zimě bych doporučil spíše zavřené. Doplňky jsou jinak vhodně zvolené. Asi nemám co bych vytknul, vyjma střihu šatů, což se ani nedá brát moc jako kritika. Nicméně obuv bych vyměnil," dodal Kája Pavlíček, který také spolupracoval s českým zastoupením předních světových značek Dior a Yves Saint Laurent jako vizážista a hlavní vizážista.

Kromě Terezy Kostkové se přišli podívat do divadla také herci Václav Knop (72), Josef Polášek (56), otec herečky Petr Kostka i její maminka Carmen Mayerová (77), bývalá televizní moderátorka počasí Michaela Dolinová (57) nebo moderátor, herec a zpěvák Aleš Háma (48).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.