Módní policie s Gábinou Partyšovou: Kozačky vypadají jako rudé punčocháče. Stylista slavných řekl, zda je to dobře

Na akci v kadeřnictví to Gabriele Partyšové slušelo.
Na akci v kadeřnictví to Gabriele Partyšové slušelo.
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2021

Moderátorka Gabriela Partyšová (43) patří k ženám, které při oblékání a líčení dělají chyby a přešlapy málokdy. Stylista slavných Kája Pavlíček zhodnotil její outfit, který zvolila na akci v kadeřnickém salónu. "Já nemám úplně rád kozačky k šatům," řekl pro ŽivotvČesku.cz hned v úvodu expert na módu a vzal si Partyšovou pod přísné a kritické oko.

Při večerních akcích je výrazná, při denní prezentaci umí být přirozená. Gabriela Partyšová má módu opravdu v »malíčku« a může si dovolit kombinace, které by na jiné ženě působily provokativně až trapně. "Musím říct, že Gábina Partyšová je jedna z mála celebrit, která vždy dodržuje dress code a chodí vždy elegantně oblečená a dobře reprezentuje »VIPky«," uvedl pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček a podíval se na to, jak to Gábině sluší v kabátku i bez něj.

V hlavní roli kozačky:

To, co doslova bije do očí, jsou kozačky, které Gabriela Partyšová na denní akci navlékla. Byla to chyba? Nebyla, ale bylo to o fous.

"Já úplně nemám rád kozačky k šatům, ale to je spíš moje osobní záležitost, než že by to bylo dané. Mám ale pocit, že i podle etiketky by k šatům měly být lodičky. Tyto kozačky jsou ale opravdu zajímavé, působí téměř jako punčocháče, takže v tomto případě mi to tolik nevadí. Gábina navíc umí takové boty nosit. Je pravda, že se snažila outfit »rozbít« šedým psaníčkem, což na mě nepůsobí jako šťastná volba, ale asi to tak cítila. Mně by se líbilo, kdyby psaníčko bylo také červené nebo třpytivé. Vzhledem k tomu, že šlo o akci v kadeřnickém salónu, tak ten outfit je ale odpovídající," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček výraznou kombinaci, která nakonec prošla.

Odvážný kabátek není pro každého:

Než Gabriela Partyšová ukázala svou dokonalou postavu, tak jí ramena zahříval netypický kabát. Na hlavním snímku je kabátek vlevo. Kája Pavlíček varoval, že takový výrazný kousek není pro každého.

"Jedná se o kabát, který nyní hodně vidíme na přehlídkových molech, je to trendy kabátek. U některých žen mám raději, když ty kabáty mají tvar. Nemyslím si, že kabáty oversize, široká ramena a balónové rukávy, které se vrací do módy, jsou pro každého. Ale Gábina v tom vypadá výborně. Co se týká vlasů a líčení, tak si musíme uvědomit, že šlo o denní akci, zvolila jemný make-up a přirozené líčení, vypadá velice hezky a povedlo se to," dodal pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných, který souhlasí s tím, že Gabriela Partyšová má pěkný obličej, který není nutné schovávat pod velkou vrstvu make-upu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.