Módní policie si došlápla na Dádu Patrasovou. Mimořádně místo stylisty hvězd zhodnotil výraznou proměnu herečky její manžel Felix Slováček

Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 4. 2022

Dagmar Patrasová (65) a Felix Slováček (78) k sobě po sedmi letech útrap našli cestu a jak to vypadá, velmi výrazně a příznivě se to podepsalo na idolu dětských srdcí. Herečka jako by o 20 let omládla. Její proměny si museli všimnout všichni, co se zúčastnili charitativního koncertu pro ukrajinské matky s dětmi. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila Felixe Slováčka (78), zda by mohl tentokrát zaskočit za stylistu hvězd a svou manželku by zhodnotil.

Společenský večer se konal v pražském Divadle Semafor. "Nemohl jsem tam být, protože jsem musel mimo Prahu, ale vím, co Dáda měla na sobě a jak byla nalíčená a slušelo jí to," řekl pro ŽivotvČesku.cz největší český milovník žen a mimořádně módní guru Felix Slováček.

Herečka zvolila pro charitativní večer černý sportovně laděný outfit. Co se týká makeupu, účesu a celkového stylingu, jedná se o její typický look a velmi dobře se jí povedlo zvolit líčení s výraznější barvou rtěnky.

"Samozřejmě vím, že když jsem si jí bral, tak to byla krasavice číslo jedna v republice. I když nějaké roky má, tak to se jí nedá ubrat, protože stárneme všichni, ale tu přirozenou krásu a mladistvý vzhled má po své matce. A musím uznat, že jí to velmi slušelo," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček svou manželku, na které je vidět, že návrat manžela do společné domácnosti se na ní jen příznivě podepisuje.  

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.