Reklama:

Módní policie si posvítila na Jitku Čvančarovou na červeném koberci. Stylista hvězd promluvil o chybějícím výstřihu a dobré auře

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2023

Stovky lidí čekaly dnes před hotelem Thermal v Karlových Varech na hvězdy letošního 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Na červený koberec začali hosté festivalu přijíždět od 16:00. Ale zatímco do té doby vládlo v Karlových Varech dusno a horko, se zahájením příjezdů k červenému koberci se rozpršelo. Po červeném koberci se prošla řada známých tváří, jednou z nich byla i Jitka Čvančarová, na kterou se stylista hvězd portálu ŽivotvČesku.cz a uznávaný módní guru Kája Pavlíček zaměřil.

Reklama:

U zábran před hotelem Thermal stálo původně několik řad fanoušků, s deštěm se většina z nich rozprchla pod střechy. Na místě zůstali jen ti, kteří si přinesli deštníky nebo pláštěnky. Měli tak lepší šanci vidět hvězdy zblízka. Ostatní se museli spolehnout hlavně na velkoplošnou obrazovku kolem červeného koberce.

Reklama:

Hlavní hvězdou letošního ročníku festivalu je australský herec a hudebník Russell Crowe. Oscarem ověnčená je i Alicia Vikanderová, která se představí i v zahajovacím filmu slavnostního večera Královnin gambit.

Redakce ŽivotvČesku.cz se zaměřila na příchod Jitky Čvančarové, která na loňském festivalu chyběla. Letos si na červený koberec přichystala šaty v růžové barvě.

"Tato fuchsiová barva rozzáří každou osobnost, je velmi slušivá. Jitce Čvančarové dělá dobrou auru, líbí se mi velmi rukávy. K jejímu typu postavy se hodí samozřejmě výstřih - véčko jí sluší, řekl bych, že mnohem více než střih ke krku," zhodnotil Kája Pavlíček model oblíbené české herečky.

"Barva byla zvolena dobře, materiál příjemný, střih není tedy úplně nejideálnější z toho, co by Jitka na sobě mohla mít, ale za mě na červený koberec bezvadný model," dodal pro ŽivotvČesku.cz módní stylista slavných.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: