Moje ambice nezdědily, říká Iva Kubelková o krásných dcerách s tím, jak práci modelek vnímají

Iva Kubelková s dcerami Karolínou (uprostřed) a Natálií
Iva Kubelková s dcerami Karolínou (uprostřed) a Natálií
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2021

Moderátorka Iva Kubelková (44) je maminkou dvou krásných dcer, které jí dělají samou radost. Přestože je od sebe dělí pětiletý věkový rozdíl, jsou Karolína (12) a Natálie (17) sehranou dvojkou, což dokázaly před časem při módní přehlídce. Podle slavné maminky přitom nemají ambice se modelkami stát naplno. "Myslím si, že holky spíš reagují na nějakou příjemnou nabídku, je to pro ně zpestření vedle školy," řekla pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Natálie Jirásková si k módě přičichla už před nějakým časem, její mladší sestra Karolína Jirásková je pak ale na přehlídkovém mole benjamínkem. Přesto působí obě stejně skvěle a svou roli v tom nepochybně hrají i maminčiny geny. Iva Kubelková je nádherná žena, která ani po čtyřicítce neztrácí na půvabu a dcery krásu zdědily po ní. Přesto ale neočekává, že by byl modeling jednoho dne jejich hlavní pracovní náplní.

"Já si nemyslím, že zdědily moje ambice. Myslím si, že holky spíš reagují na nějakou příjemnou nabídku, je to pro ně zpestření vedle školy a zábava. Asi bych extrémně nemluvila o nějakém modelingu, podle mě to není něco, čemu by se chtěly naplno věnovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková, jejímž partnerem a otcem jejích dvou dcer je úspěšný podnikatel Georg Jirásek.

Starší Natálie bude zanedlouho dospělou ženou a životní směr už si vybírá. Mladší Karolína je pak teprve žákyní základní školy a velká rozhodnutí, z nichž jedním je i výběr střední školy, ji teprve čekají. Obě dívky jsou si vzhledově velmi podobné, s povahou je tomu ale podle jejich maminky jinak. Možná i díky tomu tvoří sehranou dvojku.

"Holky jsou povahově odlišné, ale skvěle se doplňují, je z nich skvělá jednotka. Věkově je to tak, že Natálka je na střední škole, ta se věnuje studiu na jazykovém gymnáziu. Karolínka je ještě na základní škole, takže je ve věku, kdy tyhle nabídky jsou skutečně jen pro radost," dodala Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.