Mollie z Kdopak to mluví: V 70 letech si Kirstie Alleyová udržuje figuru a vypadá líp, než kdy dřív

Kirstie Alleyová se proslavila rolí v legendární komedii
Kirstie Alleyová se proslavila rolí v legendární komedii
Foto: Profimedia.cz

Do povědomí diváků se nesmazatelně zapsala v roli Mollie v komediální rodinné trilogii Kdopak to mluví po boku hollywoodské hvězdy Johna Travolty (67). Americká herečka Kirstie Alley (70) si v průběhu kariéry prošla vzestupy i pády, které jí nakonec pomohly najít sebe samu a tomu, v čem vidí skutečné štěstí. Byla obdivovanou kráskou Hollywoodu v 80. letech, ale v těch pozdějších si prošla bojem s kilogramy navíc, které stály za jejími psychickými problémy. Nicméně prokázala duši bojovnice, které se podařilo překonat těžké období. V lednu letošního roku oslavila sedmdesátiny a vypadá líp než dřív.

Rodačka z Kansasu ukončila studia na univerzitě kvůli touze po herecké dráze. V roce 1981 přišla krutá rána osudu, když kvůli tragické autonehodě přišla o matku Lillian. Dva roky nato se provdala za herce Parkera Stevensona (68), se kterým se rozhodli adoptovat dvě děti – dceru Lillie Price (26) a syna Williama Truea (28). V rámci herecké kariéry se pohledná Kirstie Alleyová, celým jménem Kirsten Louise, představila například v historické televizní minisérii stanice ABC Jih proti Severu, kde ztvárnila postavu Virgílie Hazardové. Ale v komediích Kdopak to mluví si získala obrovskou popularitu za roli Mollie, kde zazářila ve dvojici s hollywoodským hercem Johnem Travoltou. Nikdo nedokázal přehlédnout jejich vzájemnou chemii.

V průběhu let se v reálném životě dvojnásobná matka dostala do psychických problémů, protože nabrala hodně kilogramů a bojovala s nadváhou. Dokonce přiznala, že si připadala »nechutná«. Dokázala však zhubnout úžasných 33 kilogramů a dostala se na váhu 65, jak uvedl web UsWeekly.com. Byla také tváří mnoha hubnoucích kampaní, reklam a televizní série Fat actress z roku 2005 (v překladu Tlustá herečka). "Kila navíc jsou nepříjemná. Člověka hodně zpomalují a už si nemůže poskakovat jako dřív. Ale nejhorší je to s oblečením. Už to nechci nikdy zažít," vyjádřila se Kirstie Alleyová k období, kdy se pro ni váha stala omezující a hodně ji trápila.

Zveřejnil(a) Kirstie Alley dne Středa 24. března 2021

Nedávno oslavila sedmdesátiny a zdá se, že se ve svém věku udržuje v kondici a snaží se nedělat stejné chyby, které udělala v minulosti. Vypadá skvěle a je evidentní, že se ve svém těle cítí konečně dobře. V souvislosti s politikou patří mezi podporovatele bývalého prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, který však při posledních volbách zakusil neúspěch.

Divákům je známá jako doktorka Alexandra »Saša« Růžičková z oblíbeného seriálu z lékařskéh...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.