Mollie z Kdopak to mluví: V 70 letech si Kirstie Alleyová udržuje figuru a vypadá líp, než kdy dřív

Kirstie Alleyová se proslavila rolí v legendární komedii
Kirstie Alleyová se proslavila rolí v legendární komedii
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Do povědomí diváků se nesmazatelně zapsala v roli Mollie v komediální rodinné trilogii Kdopak to mluví po boku hollywoodské hvězdy Johna Travolty (67). Americká herečka Kirstie Alley (70) si v průběhu kariéry prošla vzestupy i pády, které jí nakonec pomohly najít sebe samu a tomu, v čem vidí skutečné štěstí. Byla obdivovanou kráskou Hollywoodu v 80. letech, ale v těch pozdějších si prošla bojem s kilogramy navíc, které stály za jejími psychickými problémy. Nicméně prokázala duši bojovnice, které se podařilo překonat těžké období. V lednu letošního roku oslavila sedmdesátiny a vypadá líp než dřív.

Rodačka z Kansasu ukončila studia na univerzitě kvůli touze po herecké dráze. V roce 1981 přišla krutá rána osudu, když kvůli tragické autonehodě přišla o matku Lillian. Dva roky nato se provdala za herce Parkera Stevensona (68), se kterým se rozhodli adoptovat dvě děti – dceru Lillie Price (26) a syna Williama Truea (28). V rámci herecké kariéry se pohledná Kirstie Alleyová, celým jménem Kirsten Louise, představila například v historické televizní minisérii stanice ABC Jih proti Severu, kde ztvárnila postavu Virgílie Hazardové. Ale v komediích Kdopak to mluví si získala obrovskou popularitu za roli Mollie, kde zazářila ve dvojici s hollywoodským hercem Johnem Travoltou. Nikdo nedokázal přehlédnout jejich vzájemnou chemii.

V průběhu let se v reálném životě dvojnásobná matka dostala do psychických problémů, protože nabrala hodně kilogramů a bojovala s nadváhou. Dokonce přiznala, že si připadala »nechutná«. Dokázala však zhubnout úžasných 33 kilogramů a dostala se na váhu 65, jak uvedl web UsWeekly.com. Byla také tváří mnoha hubnoucích kampaní, reklam a televizní série Fat actress z roku 2005 (v překladu Tlustá herečka). "Kila navíc jsou nepříjemná. Člověka hodně zpomalují a už si nemůže poskakovat jako dřív. Ale nejhorší je to s oblečením. Už to nechci nikdy zažít," vyjádřila se Kirstie Alleyová k období, kdy se pro ni váha stala omezující a hodně ji trápila.

Zveřejnil(a) Kirstie Alley dne Středa 24. března 2021

Nedávno oslavila sedmdesátiny a zdá se, že se ve svém věku udržuje v kondici a snaží se nedělat stejné chyby, které udělala v minulosti. Vypadá skvěle a je evidentní, že se ve svém těle cítí konečně dobře. V souvislosti s politikou patří mezi podporovatele bývalého prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, který však při posledních volbách zakusil neúspěch.

Leden bývá měsícem novoročních předsevzetí, kdy lidé přestávají kouřit nebo třeba chtějí z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu