Monika Absolonová přiznala rozchod se snoubencem Tomášem Hornou. Důvodů je více, uvedla

Nextfoto
Monika Absolonová a Tomáš Horna
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 5. 2021

Zpěvačka Monika Absolonová (44) na 1. května, tedy právě období, kdy by si partneři měli vyznávat lásku, oznámila rozchod se svým snoubencem a otcem jejich dětí - bývalým hokejistou Tomášem Hornou (40). "Je to smutné, bolavé a osobní," uvedla oblíbená zpěvačka, která přitom v posledních měsících vypadala velmi šťastně. Proč se letitý pár rozešel, je prý způsobeno více důvody.

Je to rána nejen pro samotnou maminku dvou kluků, ale i pro její nejbližší a fanoušky. Nikdo totiž nečekal, že Monika se rozejde s mužem, se kterým má dvě milované děti.

"Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život. A protože budeme vždy především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, tak zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody," uvedla Monika ve svém prohlášení k rozchodu se snoubencem a otcem jejích dětí Tomášem Hornou. "Jediné, co k tomu řeknu, že jich je, jak tomu bývá, více," zdůraznila zpěvačka.

Monika Absolonová a dnes už expartner spolu tvořili pár od roku 2014. Před časem se dokonce zasnoubili a už to vypadalo, že svůj vztah povýší do stavu manželského, teď to ale vypadá, že je lásky definitivní konec.

Již rok uplynul od doby, kdy zpěvačka Monika Absolonová (45) ukončila svůj vztah s hokejis...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu