Monika Babišová slavila 48. narozeniny, věk pro ni musí být jen číslo. Promluvila o velkém překvapení, které na ni čekalo od manžela a dětí

Nextfoto
Monika Babišová (vpravo) s dcerou Vivien
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 15. 6. 2022

V úterý oslavila manželka v současnosti opozičního poslance a bývalého premiéra Andreje Babiše (67) své 48. narozeniny. Pro Moniku Babišovou je věk ale jen bezvýznamné číslo, protože se řadí k ženám, které o sebe pečují. Vypadá tak, jako by už dávno zastavila čas. Pro ŽivotvČesku.cz charismatická manželka kontroverzního politika přiblížila, že na ni čekalo milé překvapení. "Ano, uspořádali (rodina) mi krásnou malou oslavu," odpověděla na dotaz redakce vždy vstřícná dvojnásobná maminka.

Narozeniny Moniky Babišové předcházejí o měsíc a kousek dni, kdy v roce 2017 vstoupila s Andrejem Babišem do svazku manželského. V úterý na ni tak čekala oslava, která ji moc potěšila.

Na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz sympatická blondýna uvedla, že v den narozenin - tedy v úterý - pro ni rodina připravila překvapení, které nečekala. Květina od manžela samozřejmě nechyběla. "Ano, uspořádali mi krásnou malou oslavu... bylo to překvapení," přiblížila skromně Monika Babišová, které by zcela jistě její současný věk hádal málokdo.

Přesně 29. července čeká manželku výrazného politika další oslava, která nejen jí, ale i jejímu choti Andreji Babišovi připomene, že před pěti lety si řekli své »Ano« na známé farmě Čapí hnízdo. Tehdy novomanželé v areálu po svatebním slibu společně zasadili strom na důkaz společné lásky.

Oblíbený moderátor a příležitostný zpěvák Leoš Mareš (46) na sociální síti ukázal první společnou fotografii s manželkou Monikou Marešovou (41), kterou pořídili v den svého seznámení. Od toho dne včera uplynulo rovných sedm let a je vidět, že to byla láska na první pohled. Dnes jsou již rodiči malé Alex. A jak pro ŽivotvČesku.cz uvedl psycholog Jeroným Klimeš, narození potomka životnost vztahu prodlužuje. "Právě období prvního dítěte prodlužuje vztah přibližně asi o deset let," sdělil. Monika a Leoš se tak z pohledu vědy mohou těšit na spoustu dalších společných chvil.

Zmíněné datum je pro oba manžele hodně významné. Stvrzení jejich svazku přišlo až po třiadvaceti letech společného soužití. Babišovi spolu měli už i dvě děti, než svůj vztah povýšili do stavu manželského. 

I když se v úterý u Babišových slavilo, ve stejný den bratislavský krajský soud zamítl žalobu Andreje Babiše na to, že je neoprávněně veden v archivních svazcích někdejší československé tajné policie jako agent. V reakci na rozhodnutí expremiér uvedl, že se bude soudně bránit dál, protože evidován byl bez svého vědomí.

Předseda hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš (67) plánuje oznámit rozhodnutí ohledně s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu