Monika Babišová ukázala svou matku. Obě ženy jsou zachyceny na luxusní jachtě

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Se svolením Moniky Babišové / foto s vědomím Sab Lauren
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2024

Jelikož na druhou květnovou neděli připadá již tradičně Den matek, nezapomněla ani Monika Babišová na svou maminku a veřejně jí popřála na sociální platformě Instagram. Snímkem, na kterém jsou obě vyfocené na luxusní jachtě, připomněla manželka Andreje Babiše společný zážitek. Poslední dny jsou pro rodinu Babišovu ve znamení oslav. Před třemi dny slavil dvacáté narozeniny syn Frederik. Fanoušky pak celá rodina potěšila společným snímkem z pátečního hokejového zápasu. I po rozchodu mezi manželi panují přátelské vztahy. Jak moc si jeden druhého váží, dokázala Monika Babišová svými slovy již před časem, když pro ŽivotvČesku.cz vyjmenovala pozitivní vlastnosti svého muže.

Monika Babišová svou rodinu nade vše miluje. Skvělé vztahy má se svými dospělými dětmi a po rozchodu s manželem Andrejem Babišem udržuje přátelské souznění i s ním.

Celá rodina spolu v sobotu oslavila dvacáté narozeniny nejmladšího člena Frederika. Den předtím společně rodina navštívila úvodní hokejový zápas v O2 areně.

Monika Babišová nezapomněla ani na svou maminku a na Den matek jí veřejně popřála »Šťastný Den matek« na sociální síti. Láskyplný komentář se srdíčky připojila ke snímku, kde s maminkou Milenou sedí na přídi jachty. Ze snímku lze poznat, že maminka Moniky je atraktivní dáma a vypadá skvěle i ve zralejším věku.

Monika Babišová udržuje i po rozchodu s manželem celou rodinu pohromadě. Podle nepotvrzených informací se blondýnka odstěhovala ze společné vily a přestěhovala se do jiného domu v Průhonicích. Svého muže si Monika bezpochyby váží, i když se jejich společná cesta rozdělila. "Je pracovitý a chytrý, opravdu umí dřít," řekla před časem pro ŽivotvČesku.cz, čeho si na svém muži cení.

I Andrej Babiš měl před rozchodem zcela jiné plány do budoucna. "S Monikou jsme plánovali, že budeme žít na jihu Francie, cestovat, poznávat svět. Pořád ale věřím, že jí to jednou vynahradím a podzim života si spolu užijeme. Teda můj podzim života, ona je pořád mladá holka," popsal před časem Andrej Babiš na svém facebookovém profilu. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.