Monika Bagárová definitivně ukončila vztah s Makhmudem Muradovem, čeká ji stěhování. Promluvil odborník na vztahy

Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2022

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se během Vánoc s Makhmudem Muradovem (32) rozešla. Návrat ale nevydržel ani půl roku. Kráska teď oznámila, že rozchod napodruhé je definitivní. "Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám už společný život nedělá radost," oznámila zpěvačka veřejně na svém Instagramu. "Některé ženy mají tendenci nebýt úplně citově stabilní," sdělil redakci psycholog Jeroným Klimeš.

Během Vánoc nebylo v domácnosti Moniky Bagárové příliš veselo. Právě tehdy zpěvačka po delší době spekulací potvrdila, že se rozešla s otcem své malé dcery Ruminky. Důvodem rozchodu bylo zřejmě to, že dvojice spolu netrávila příliš mnoho času, ve hře byly hlavně pracovní závazky, které Muradov měl v zahraničí.

V únoru došlo na návrat. "Ano, s Machem jsme opět spolu. Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme více času trávit spolu," prozradila svým fanouškům prostřednictvím sociální sítě Instagram.

V současnosti už opět pár netvoří dvojici. "Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám už společný život nedělá radost. Jsme lidé, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby... S Ruminkou se stěhujeme do nového domečku, znamená to pro nás nový začátek spolu s moji rodinou," uvedla na svém Instagramu Monika Bagárová.

Co ženy motivuje k tomu, aby se navracely do jednou rozpadlých vztahů, vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný specialista na partnerské vztahy, psycholog Jeroným Klimeš. "Těch důvodů, proč k tomu dochází, je samozřejmě mnoho. Velmi často jsou vztahy nahoru a dolů, pokud v nich dochází například k nevěře," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

"Některé ženy jsou emočně nestabilní, a tak mohou problémy ve vztazích řešit trochu zbrkle. Abychom to mohli vyhodnotit, museli bychom samozřejmě znát všechny její předchozí vztahy, což by nám napovědělo, jestli v nich je nějaký vzorec," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Podobné případy prý nejsou vůbec nic výjimečného, obzvlášť v umělecké branži, ve které se častěji pohybují citově založení lidé. "Bohužel těmito dramatickými rozchody a návraty si často lidé přivolají více potíží než užitku," dodal Jeroným Klimeš s tím, že podobné situace vůbec nejsou ideální pro děti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.