Monika Bagárová ohlásila návrat k Muradovi a plánuje další dítě. Psycholog Jeroným Klimeš popsal, co ženy vede k návratům ve vztazích

Makhmud Muradov a Monika Bagárová
Makhmud Muradov a Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 2. 2022

Zpěvačka Monika Bagárová (27) ohlásila návrat k otci svého dítěte. Je zcela zapomenuto, že během Vánoc se s Makhmudem Muradovem (32) rozešla. Nyní to vypadá, že je vše zalité sluncem. Monika se chystá poprvé navštívit rodnou zemi svého partnera, a dokonce plánuje v brzké době dalšího potomka. Redakce ŽivotvČesku.cz se zeptala psychologa, co o takové prudké změně soudí. "Některé ženy mají tendenci nebýt úplně citově stabilní," sdělil redakci Jeroným Klimeš.

Během Vánoc nebylo v domácnosti Moniky Bagárové příliš veselo. Právě tehdy zpěvačka po delší době spekulací potvrdila, že se rozešla s otcem své malé dcery Ruminky.

"Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, přestože jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina," uvedla tehdy zpěvačka na sociálních sítích.

Důvodem rozchodu bylo zřejmě to, že dvojice spolu netrávila příliš mnoho času, ve hře byly hlavně pracovní závazky, které Muradov měl v zahraničí. Nyní se však zdá, že vše zlé bylo zažehnáno. Během živého vysílání prostřednictvím Instagramu totiž zpěvačka potvrdila to, o čem už si cvrlikali i vrabci na střeše. "Ano, s Machem jsme opět spolu. Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme více času trávit spolu," prozradila svým fanouškům.

To však zdaleka není všechno. Monika totiž sledujícím také prozradila, že plánuje poprvé navštívit maminku svého partnera, která žije v Uzbekistánu. Řeč přišla také na děti. Partner jejího nejlepšího kamaráda Jana Bendiga (28) Lukáš Rejmon se jí totiž během online streamu zeptal, zda plánuje další potomky. Monika odpovědí překvapila, přeci jen slepený vztah je pořád hodně křehký. "Chtěla bych to stihnout do třiceti," uvedla.

Co ženy motivuje k tomu, aby se navracely do jednou rozpadlých vztahů, vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný specialista na partnerské vztahy, psycholog Jeroným Klimeš. "Těch důvodů, proč k tomu dochází, je samozřejmě mnoho. Velmi často jsou vztahy nahoru a dolů, pokud v nich dochází například k nevěře," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

"Některé ženy jsou emočně nestabilní, a tak mohou problémy ve vztazích řešit trochu zbrkle. Abychom to mohli vyhodnotit, museli bychom samozřejmě znát všechny její předchozí vztahy, což by nám napovědělo, jestli v nich je nějaký vzorec," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Podobné případy prý nejsou vůbec nic výjimečného, obzvlášť v umělecké branži, ve které se častěji pohybují citově založení lidé. "Bohužel těmito dramatickými rozchody a návraty si často lidé přivolají více potíží, než užitku," dodal Jeroným Klimeš s tím, že podobné situace vůbec nejsou ideální pro děti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.