Monika Bagárová: Porod v přímém přenosu? Tvůrce SuperStar doufá, že se to stane

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Foto: archiv Moniky Bagárová
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2020

Monika Bagárová (25) už počítá dny, než se stane poprvé maminkou. Se svým partnerem Makhmudem Muradovem (30) už se nemohou dočkat. Hrozí, že Monika porodí během vysílání SuperStar? Zpěvačka by se toho nerada dočkala, režisér pěvecké show si to ale přeje!

Na režiséra oblíbené show SuperStar to prozradil stylista Filip Vaněk, který Bagárovou na natáčení obléká.

„Pepe Majeský se nejvíc těší, že Monice Bagárové praskne voda v přímém přenosu. Dokonce má variantu, že bude mít přenosový vůz v porodnici. Monika tak bude hodnotit výkony s miminkem. Nejvíc by si přál, kdyby porodila v přímém přenosu,“ prozradil Vaněk webu Super.cz.

Pokojíček pro dceru

Monika by měla dceru přivést na svět nejspíš v průběhu května. S Makhmudem už zařídili dětský pokojíček, kde bude mít všechno, na co si vzpomene.

"Máme hotový pokojíček pro naší maličkou. Teda bude se o něj muset dělit i s námi, protože jí chceme být stále na blízku. Všechny tyhle přípravy jsou tak krásné životní záležitosti přináší tolik úsměvu a radosti, už jen aby byla ve zdraví konečně s námi. Sice máme ještě nějaký ten čas, ale myslím, že je fajn být ready," vzkázala natěšená Bagárová na Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.