Monika Bagárová rozzlobená kvůli majetku. Makhmud Muradov promluvil o tom, jak chce krizi vyřešit

Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2022

Zpěvačka Monika Bagárová (27) o Vánocích oznámila, že vztah se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (31) je v troskách. Objevily se dokonce spekulace, zda rodilý Uzbek nemá ve vlasti druhou rodinu, což pro ŽivotvČesku.cz ale ostře popřel. Fešný bojovník je nyní v Česku a s Monikou řeší, jak dál. "Na všem jsme domluvení, vyřešíme to i bez novinářů," uvedl zápasník pro ŽivotvČesku.cz.

Těsně před vánočními svátky začala Monika Bagárová prostřednictvím instagramového profilu od svých fanoušků dostávat otázky, proč Vánoce neoslaví s otcem malé Ruminky (1,5). Někteří sledující jí radili, ať si konečně přizná, že je sama, že Makhmud Muradov od rodiny odešel.

Nebylo tedy až tak velkým překvapením, když den po Štědrém večeru sympatická zpěvačka otevřeně sdělila, že ti, kteří odhadovali, že vztah je u konce, měli pravdu.

"Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," uvedla ve veřejném prohlášení žena, kterou pro český popový rybníček objevila soutěž SuperStar v roce 2009.

Od té doby Monika Bagárová s novináři nekomunikuje, uvedla, že žádá o čas, aby se mohla z celé situace sebrat. Pro ŽivotvČesku.cz jen uvedla, že není pravda, že by se na rozchod dlouhodobě připravovala a ukrývala si nějaký majetek. "O majetku se napsaly nepravdy, je to jinak. Na otázky ale odpovídat nebudu, je to čistě naše věc," odepsala do redakce ŽivotvČesku.cz zpěvačka, kterou štve, co všechno se o jejím vztahu s Muradovem mezi fanoušky šušká.

Objevily se dokonce spekulace, že Muradov v Uzbekistánu nezařizuje pouze byznys, ale stará se tam o další rodinu a má tam malé dítě. To svalnatý Uzbek ostře popřel.

"Nevím, odkud máte tu informaci, že mám nějaké dítě nebo něco. Nemám žádné dítě. Kromě Ruminky nikoho nemám," uvedl pro ŽivotvČesku.cz muž, který v organizaci UFC má dosud bilanci tři vítězství a jednu porážku.

V současné době Uzbek přijel do Česka a možná si v klidnějším čase po Vánocích dokáže plno věcí s matkou své dcery vyříkat bez emocí. Je přesvědčen, že bude dál fungovat jako dobrý otec a vůči Bagárové necítí žádnou zášť. "Na všem jsme domluvení, vyřešíme to i bez novinářů," uvedl zápasník pro ŽivotvČesku.cz na dotaz, jak vidí budoucnost svojí a dvou ženských duší, které k sobě připoutal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.