Reklama:

Monika Binias promluvila o hubnutí dcery Charlotte. Zastavilo se to, už nehubne, uvedla

Monika Binias (vlevo) a její dcera Charlotte
Monika Binias (vlevo) a její dcera Charlotte
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 3. 2024

Monika Binias, která si aktuálně prostřednictvím svého podcastu NEVIM NO! nepřímo vyřizuje účty se svou starší dcerou Ornellou, si aktuálně užívá tepla a slunce na dovolené v Egyptě. Pro ŽivotvČesku.cz odhalila něco málo ze soukromí své mladší dcery Charlotte, která veřejnost šokovala tím, že před třemi lety dokázala shodit desítky kilogramů. Z obézní dívky se stala během roku krásná žena, která si svůj život začala dávat do pořádku. O progresu své dcery Monika upřímně promluvila.

Reklama:

Podnikatelka Monika Binias si s manželem Petrem odletěla odpočinout od hokeje a turnajů do slunného Egypta. Tamní příjemné teploty využili manželé k pořádání výletů. "Je tady krásně a je to úžasná změna a odpočinek od hokeje, ledových ploch a turnajů," sdělila pro ŽivotvČesku.cz podnikatelka, která nyní žije ve Švýcarsku.

Reklama:

Monika, jež je v Česku známá z reality show Štiky, poodhalila soukromí své mladší dcery Charlotte, se kterou je na rozdíl od starší dcery Ornelly v kontaktu. Blondýnka, jež také jako Ornella miluje koně, dokázala v uplynulých třech letech shodit víc jak padesát kilogramů. S obdivuhodnými výsledky se tu a tam pochlubí na sociální síti.

Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že se má její dcera dobře a aktuálně si buduje svůj soukromý i pracovní život. "Teď se soustředí na svůj soukromý život... Na vztahy a na práci. Zkrátka si buduje svůj reálny život a já ji v tom naprosto podporuji, držím jí palce, ať se jí splní, po čem touží," řekla exmanželka Michala Štiky s tím, že Charlotte je nyní se svou váhou spokojená. "Charlotte už dál nehubne, už se to zastavilo a se svou váhou je teď spokojená," dodala Binias.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: