Reklama:

Tohle tělo si hýčká matka Ornelly Koktové. Monika Binias se pochlubila manželem jen v plavkách na dovolené v Egyptě

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 3. 2024

Influencerka Monika Binias si aktuálně užívá slunné dovolené v Egyptě. S manželem Petrem objevují tamní krásy a spíše než relax na pláži preferují manželé cestování. V posledních dnech kolem podnikatelky, která žije ve Švýcarsku, rezonují informace ohledně nového podcastu s názvem "NEVIM NO!". V něm má mimo jiné takzvaně vracet úder své dceři Ornelle Koktové, jež si v podcastovém povídání o své matce taktéž nebrala servítky. Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co ji a manžela přivedlo do Egypta. V minulosti také uvedla, co se jí na životě s mladším mužem nejvíce líbí.

Reklama:

Monika Binias se svým manželem Petrem momentálně tráví čas na dovolené v Egyptě, kde už stihli navštívit spoustu míst. Tamní "zimní" počasí nabádá k výletům do pouště a na pyramidy. V rámci poznávání si dvojice nezapomněla udělat romantické snímky, které Monika poskytla redakci ŽivotvČesku.cz. "I když je hokejová sezóna a týmu se daří, tak bude trvat ještě do půlky dubna, takže jsme se rozhodli, že utečeme zimě a vyrazíme do Egypta, kde je teplo a kde se nabijeme energií," sdělila pro ŽivotvČesku.cz temperamentní podnikatelka. "Je tady krásně a je to úžasná změna a odpočinek od hokeje, ledových ploch a turnajů," doplnila.

Reklama:

V minulosti Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že vztah s mladším mužem má mnoho výhod. "Ten mladší partner má oproti tomu většinou elán do života, optimismus, svou ženu táhne nahoru a dodává jí energii. Nechce být zalezlý doma, chce se mu cestovat, nic pro něj není většinou problém. Zkrátka je to obvykle něco úplně jiného," uvedla Binias, která na svého mladšího sportovce nedá dopustit.

Kolem Moniky Binias je aktuálně rušno i díky jejímu novému podcastu NEVÍM NO!. V něm si nepřímo vyřizuje účty se svou starší dcerou Ornellou. V prvním díle, který se jmenuje »Den zúčtování«, na svou dceru prozradila například to, že ji v mládí zatkla policie a Monika ji musela vyzvedávat na policejní stanici.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: