Monika Binias vedle svého manžela Petra jen kvete. Stihneme 4 dovolené za léto, přiznala máma Ornelly

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Se svolením Moniky Binias
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2021

Zatímco Ornella Koktová (28) pečuje o své tři děti a manžela Josefa (64), její zamilovaná matka Monika Binias (48) si vychutnává léto a cestuje po evropských státech. Doprovod jí dělá manžel Petr (25), kterého Monika ctí den ode dne více a více. "Užili jsme si Bulharsko a ještě se chystáme do Itálie a na Mallorcu. Také bychom rádi nějaké volno prožili v Česku," popsala pro ŽivotvČesku.cz rázná žena, která se snaží vychutnat si každý den.

Matka Ornelly Koktové nezastírá, že vedle sympatického manžela Petra nalezla životní štěstí. Dnes už se jen usmívá nad vzpomínkami, že její manžel jí na první dojem připadal chladný a odtažitý. "Z fotek mi přišel jako kus ledu, takový přísný, vážný, nedostupný… Ale pak, když jsme se viděli, tak se tvářil jako vítěz Stanley Cupu. Zkrátka tam stál, smál se od ucha k ucha, měl takovou radost v očích jako šampion," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak její lovestory začala.

Kromě lásky, podobného humoru a postelového dovádění zamilovanou dvojici spojuje také cestovatelská vášeň. Monika Binias je velkou zastánkyní očkování proti koronaviru, proto má cestování po Evropě poměrně ulehčené.

"Když se v historii povedlo udělat vakcínu proti černému kašli, obrně nebo neštovicím, tak věřím, že pomůže i tato vakcína. Nejsem fanouškem konspiračních teorií, že nás chce někdo očipovat. Jaký význam celá koronavirová krize měla, to posoudí až historie třeba za sto let. Já pořád slýchám, že tu vakcínu udělali rychle a že je málo testovaná… Tak jasně, že to šlo rychle, když na tom makaly nejlepší vědecké týmy světa a vše ostatní se odložilo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias jasný názor.

Letní sezonu manželé zahájili v oblíbeném bulharském Nesebaru. "Máme to tu hodně rádi a vždy se vracíme na Sunny Beach. Je tu pohoda, skvělí lidé, výborné jídlo a nebudu zastírat, že příjemné jsou i ceny," usmála se dobře naladěná Monika, když pro ŽivotvČesku.cz vyprávěla, kde se opálila.

"Léto ale teprve začíná. Chceme jet ještě na Mallorcu a pak také do Itálie. Máme v plánu si prohlédnout Benátky, vidět Pisu a podívat se také do San Marina," popsala své plány usměvavá blondýnka, která by ráda část volných dnů prožila také v Česku a viděla své kamarády a rodinu, protože většinu roku tráví po boku manžela v Německu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.