Monika Leová s manželem a dcerou tráví čas v obytné dodávce. Malá tam spinká jako doma, říká modelka

Monika Leová s dcerkou v obytné dodávce
Monika Leová s dcerkou v obytné dodávce
Foto: Se svolením Moniky Leové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

Moderátorka a modelka Monika Leová (30) se v dubnu stala maminkou rozkošné Mii. Ani jako rodič se ale nebojí dobrodružství a dcerku do něj pozvolna zapojuje. Vyzkoušela si s ní i pobyt v obytné dodávce a brzy v něm s rodinou vyrazí na delší dovolenou. "Náš obytňáček je jako malý pojízdný domek na kolech, malá s tím nemá problém a spinká tam úplně stejně jako doma," řekla Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jaký výlet v obytné dodávce chystá.

Monika Leová a její manžel Martin Košín jsou dobrodružní lidé a svých koníčků se nevzdávají ani jako rodiče. V obytné dodávce společně s dcerkou už strávili několik nocí, udělali si pár malých výletů a na cestách jsou zcela soběstační. Čtyřměsíční Mia jako by ani nevěděla, že není doma.

"Náš obytňáček je jako malý pojízdný domek na kolech, malá s tím nemá problém a spinká tam úplně stejně jako doma. Myslím si, že je to o rodičích - když jsou rodiče v pohodě, děti jsou v pohodě. Nebo máme štěstí, že je Mia dobrodružná duše jako my," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Leová.

Obytná dodávka Moniky Leové je skoro jako dobře vybavený dům. "My tam máme mobilní záchod, ale zatím ho nepoužíváme. Stavíme, když se najde příroda nebo benzína. Doděláváme tam teď venkovní sprchu, na hygienu je to v pohodě. Malou můžeme ošplouchnout ve dřezu. Máme boiler, takže i teplou vodu, máme solární panely, takže co se týče energie, jsme nezávislí," popsala modelka pro ŽivotvČesku.cz, jak je její vůz zařízený.

"Na velký výlet se teprve chystáme, na přelomu srpna a září chceme na 14 dní někam vyjet. Zatím nevíme kam, přizpůsobíme to situaci, kam nás pustí. Přijde mi, že se podmínky cestování v poslední době dost mění, tak uvidíme na poslední chvíli. Vždycky můžeme vycestovat po Česku, i takový plán máme," dodala Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že delší dovolená v obytné dodávce bude pro rodinu zkouškou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.