Plakala, přibrala a běžný život ji netěšil. Mladá žena změnila svůj život. Dodávku předělala na luxusní bydlení a cestuje

Profimedia
Mladá Američanka se rozhodla k životní změně
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 16. 7. 2021

Mladá Američanka Sydney Ferbracheová (29) se rozhodla razantně změnit svůj život. Poté, co ji omrzelo, že chodí jen ze školy do práce a málo spí, přibírá a ze stresu pláče, si pořídila dodávku, kterou předělala na pojízdné bydlení. Nyní se svými psy cestuje po nejrůznějších krajinách a užívá si svobodu, kterou dříve kvůli povinnostem neměla.

Sydney Ferbracheová vyrůstala s rodiči, kteří ji naučili, že nic není nemožné. Byla bohatá ve všech směrech, kromě toho finančního. Proto se rozhodla, že vystuduje vysokou školu a zároveň bude pracovat, aby něco našetřila. Neustálé učení, dlouhé hodiny v zaměstnání a stres ji ale nakonec tak vyčerpaly, že se rozhodla se vším praštit jakmile to bude možné a vytvořit si život přesně podle svých představ.

"Pracovala jsem jako manažer jedné špičkové restaurace v Chicagu, trávila jsem tam i 80 hodin týdně. Do toho jsem měla školu a neměla jsem čas skoro ani na spánek, natož na aktivity, které by mi dělaly radost. Jen jsem přibírala a brečela jsem do polštáře. Pak mi prostě došla trpělivost," řekla Sydney v rozhovoru pro magazín Viva Maca.

Inspirací k novému životu byla Sydney jiná dívka z Instagramu. "Úplnou náhodou jsem zahlédla její fotku, jak leží v nějakém menším voze, který byl předělaný na skromné ale pěkné a útulné bydlení. Začala jsem ji sledovat, pak jsem vídala víc takových lidí a řekla jsem si, že když to dokázali oni, proč bych to nedokázala já," popsala Ferbracheová, jak se odhodlala k velkému kroku.

"Rodiče samozřejmě doufali, že budu vést normální život, ale bydlet v dodávce mi nezakázali. Jakmile jsem odpromovala, koupila jsem si vhodné vozidlo a začala ho předělávat. Peníze jsem měla našetřené a navíc jsem velkou část svých věcí prodala, protože do dodávky jsem si nechtěla brát nic zbytečného," vysvětlila mladá Američanka, jak začala svůj sen realizovat.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) si se svým současným partnerem, kterým je kuchař a ko...

Dnes už v dodávce žije několik let a neměnila by. "Získala jsem sebevědomí, které jsem předtím ztratila. Dokázala jsem se vypořádat s věcmi, o kterých bych si nikdy nemyslela, že je zvládnu. Každý den je pro mě výzva a já si to užívám, jak jen můžu. S mými psy je mi ve skromném bydlení skvěle. Samozřejmě mi chybí rodina, ale vybrala jsem si jiný životní styl. Oni chtějí být na jednom místě, cestovat jen při dovolené, zkrátka chtějí být běžní. Já si plním jiný sen," dodala spokojená Sydney Ferbracheová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu